Hotely na ostrově Lefkada

Hlavní strana -Hotely -Lefkada -Porto Galini

Porto Galini

Porto-Galini Seaside Resort & Spa

Porto Galini přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Nikiana, Lefkada
gps: 38.736596, 20.731218
adresa: Nikiana, 31100 Lefkada, Greece
tel.: +30 26450 92433
+30 26450 93290
email: welcome@portogalini.gr
manager@portogalini.gr

Poloha

Příjemný rozlehlý hotelový areál leží ve svahu v klidném místě s krásným výhledem, zasazený do zeleně. Postavený je na skále, přímo u moře. Nachází se zhruba v polovině cesty mezi hlavním městem Lefkas a střediskem Nidri (asi 4 km od Nidri). Celý areál obklopuje pěkně upravená a udržovaná květinová zahrada se stromy - cypřiše, borovice, palmy, olivovníky, keři a květinami. Autobusová zastávka městské dopravy je hned před hotelem, snadné cestování po celém ostrově. U silnice nad areálem je v dosahu obchod a taverna.

Pláž

Přímo před areálem je pěkná oblázková pláž, další část pláže je se vstupem z dřevěného mola (po schůdcích). Voda je zde křišťálově čistá, vstup pozvolný. Vhodné pro děti i seniory. Podmínky pro šnorchlování.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, 2 bary (vnitřní a u bazénu), kavárna, konferenční místnost, knihovnička (možnost půjčení knih, časopisů, DVD), hotelový obchůdek. Wi-Fi v hotelové recepci.

Ubytování

Prostorné pokoje s možností až 2 přistýlek (pokoje typu suity), které jsou umístěny v několika terasovitě umístěných budovách (jedno až dvě patra). K základnímu vybavení všech pokojů patří koupelna se sociálním zařízením, WC, klimatizace, TV se satelitním příjmem, chladnička, trezor, rychlovarná konvice, balkón nebo terasa. Superior pokoje - většina pokojů je v novém hotelovém křídle, pokoje mají nový nábytek a moderní dekoraci, jinak je vybavení shodné jako u standardních pokojů. Suit pokoje - je možné ubytovat až 4 dospělé osoby, skládají se z ložnice a obývacího pokoje. Velikost standardního pokoje je cca 26 m2, velikost superior pokoje je cca 35 m2.

Kapacita

Celkem je v hotelu 135 prostorných pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

2 bazény, sluneční terasy, vnitřní bazén s výhledem do krajiny a moře, lehátka a slunečníky jsou u bazénů i na pláži k dispozici hotelovým hostům. Různé hry, aktivity, stolní tenis, ruční fotbálek. Fitcentrum s výhledem do krajiny, 3 tenisové kurty (večerní osvětlení), hřiště na plážový volejbal, služby Spa centra (jacuzzi, 2 sauny, pára, masáže, relaxační zóna), kosmetický salón (manikúra, pedikúra, kosmetika obličeje). Na pláži je možnost pronájmu kajaků, loděk a surfu. Motorové čluny.

Děti

Dětský miniklub, dětská herna, dětské bazénky, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.