Hotely na Olympské riviéře

Anais Hotel

Anais Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Korinos Beach, Olympská riviéra
mapa: Olympská riviéra, Anais Hotel na mapě Google maps
gps: 40.303858, 22.615977
adresa: Korinos Beach, 60062 Pieria, Greece
tel.: +30 23510 41800
+30 23510 41490
email: info@hotel-anais.com

Poloha

Velmi příjemný hotel s milou a přátelskou rodinnou atmosférou se nachází v klidné oblasti Korinos, ve vzdálenosti cca 4 km od střediska Paralia. V kraji známá rybářská vesnice Korinos je vzdálená cca 2,5 km, zde je i železniční nádraží s pravidelným spojením do Thessaloniki. V Paralii jsou kavárny, cukrárny, restaurace, taverny, bankomat, široké nákupní možnosti, minimarkety, supermarkety, obchody se suvenýry, lékárna atd… Ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do rušného střediska Katerini, zde se každou sobotu konají typické místní trhy. Z vesničky Korinos (cca 2,5 km) jezdí autobus do Paralie. Nejbližší supermarket je od hotelu vzdálený pouhých 100 m (k dosažení po chodníčku podél pláže), v jeho okolí je i několik barů a taveren. Hotel prošel v roce 2010 celkovou renovací.

Pláž

Hotel leží hned u moře a krásné široké a dlouhé písčité pláže. Vstup do moře je pozvolný. Vhodné pro rodiny s dětmi, seniory i neplavce. U pláže jsou sprchy, převlékací kabinka, snackbar a toaleta. Někdy se v moři, dál od břehu, objeví plovoucí medúza nebo mořské řasy.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek, restaurace s výhledem na moře a venkovní terasou, vnitřní bar, snackbar u bazénu a na pláži. Trezor na recepci. Zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do okolí, vnitrozemí, areálu hotelu, sousední hotel, na hory nebo s bočním výhledem směrem na moře. Fén k zapůjčení na recepci. Možnost úschovy peněz a cenností na recepci. Jednolůžkový pokoj je pouze na vyžádání. Přízemní pokoje jsou s novějším vybavením a velkou verandou společnou i pro sousední pokoj, odděleno nízkou zídkou - jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V pokojích pro 4 osoby nelze ubytovat 4 dospělé osoby, max. 3 dospělé osoby nebo rodiny s 2 dětmi.

Kapacita

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 60 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. V určiém období může být večeře servírovaná. V poledne je možné si v restauraci objednat oběd.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večery s živou hudbou, obvykle 1x týdně.

Sport a aktivity

Bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu, stolní fotbal, plážový volejbal a fotbal. Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.