Hotely na Olympské riviéře

Akropol

Hotel Akropol

Akropol přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Paralia Katerinis, Olympská riviéra
mapa: Olympská riviéra, Akropol na mapě Google maps
gps: 40.268484, 22.597520
adresa: Paralia Katerini, 60100 Pieria, Greece
tel.: +30 23510 61425
email: hotelakropol@yahoo.gr

Poloha

Městský hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v letovisku Paralia Katerinis blízko pláže i centra s širokou nabídkou nákupních a zábavních možností. Naproti hotelu je park. Blízko je též minimarekt a další obchody. Město Katerini (hlavní město oblasti Pierie) je cca 7 km, Olympské pohoří je vzdáleno cca 20 km. Jen cca 50 metrů od hotelu se nachází zastávka autobusu, který jezdí pravidelně do města Katerini, které doporučujeme určitě navštívit.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 m od hotelu. V blízkosti letoviska se také nachází mnoho přírodních pláží.

Vybavení

Recepce, restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře, malý salónek u recepce s TV/SAT, výtah. Wi-Fi v hotelu. V hotelu jsou povoleni domácí mazlíčci (na vyžádání a zpětné potvrzení).

Ubytování

V tomto menším hotelu s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky pro dítě. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV/SAT, chladničkou, Wi-Fi připjením, telefonem, sejfem, balkónem s výhledem na letovisko, okolní zástavku nebo park a okolí. Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a aktivity

Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži. Možnost procházek podél pobřeží do sousedních letovisek Korinos Beach (cca 4 km) a na druhou stranu Olympic Beach (2,5 km). Cca 500 m od hotelu se nachází aquapark.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.