Hotely na Olympské riviéře

Parthenon Art

Parthenon Art přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Olympic Beach (Olympiaki Akti), Olympská riviéra
mapa: Olympská riviéra, Parthenon Art na mapě Google maps
gps: 40.238214, 22.587147
adresa: Paralia, 60100 Pieria, Greece
tel.: +30 23510 61896
email: info@parthenonarthotel.gr

Poloha

Menší hotel v řeckém stylu a řeckou výzdobou se nachází v rušné části letoviska Olympic Beach (Olympiaki Akti), nedaleko od moře a pěkné pláže. V okolí jsou kavárny, restaurace, taverny, bary, supermarkety, obchody se suvenýry i potravinami, kostel, součástí hotelu je i vlastní taverna. Rušná promenáda kolem pobřeží nabízí spoustu skvělé zábavy i výborného jídla. Ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus do sousedního střediska Paralia, dále lze cestovat i známého střediska Katerini. Ve středisku Katerini se každou sobotu konají typické místní trhy. V Katerini se dá přestoupit a pokračovat autobusem nebo vlakem do Thessaloniki. Pro příznivce procházek se dá hezkou promenádou podél pobřeží dojít z Olympic Beach pěšky do sousedního střediska Paralia. Zpestřením je i výletní vláček, který jezdí ze střediska Olympic Beach do střediska Paralia (okružní jízda trvá asi 1 hodinu). Díky dlouhé promenádě je možnost ranního běhání nebo si lze půjčit kolo a poznat tak nejbližší okolí.

Pláž

Hotel leží cca 50 m od dlouhé písčité pláže s jemným pískem (přes silnici). Vstup do moře je pozvolný. Vhodné i pro seniory a neplavce. Na pláži je spousta barů a snackbarů, které nabízí pestrou paletu občerstvení.

Vybavení

K vybavení hotelu patří malá recepce, restaurace s venkovní terasou. Wi-Fi v celém areálu hotelu. Hotel umožňuje platbu za individuálně doobjednané služby na místě platební kartou, jen pokud je celková hodnota vyšší jak 10€.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, trezorem, balkónem s výhledem na letovisko, okolí, vnitrozemí nebo směrem k moři. Ubytování pro jednu osobu je ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem. Pokoje v 1. patře jsou s manželským dvojlůžkem vhodným spíše jen pro mladší páry, ve vyšších patrech jsou pokoje s 2 spojenými lůžky.

Kapacita

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 27 pokojů v typickém řeckém stylu.

Stravování

Snídaně ormou kontinentálního bufetu, obědy servírované, večeře - výběr z pestrého jídelního lístku.

Sport a aktivity

Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži. Poblíž hotelu je půjčovna kol a čtyřkolek. V blízkosti letoviska Paralia se nachází vodní park/lunapark Kariba - www.karibawaterpark.gr.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.