Hotely na Olympské riviéře

Sun Beach Hotel

Sun Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Platamonas, Olympská riviéra
mapa: Olympská riviéra, Sun Beach Hotel na mapě Google maps
gps: 39.985118, 22.633479
adresa: Platamon, 60065 Pieria, Greece
tel.: +30 23520 42156
+30 23520 42520
email: info@sbhplatamon.gr

Poloha

Velmi oblíbený a žádaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou prošel rozsáhlou rekonstrukcí vnitřního vybavení všech pokojů a recepce. V pěkně upravené hotelové zahradě, která přiléhá k bazénu, jsou vzrostlé stromy, které poskytují přirozený stín v horkých dnech. Hotel leží na okraji letoviska Platamonas, v klidném prostředí, ve vzdálenosti cca 10 minut chůze do centra, kde jsou možnosti denní i noční zábavy, je zde celá řada restaurací, taveren, kaváren, cukráren, barů, diskoték, obchodů s potravinami a suvenýry, bankomat, banka i lékárna. V letovisku je přístav s mnoha rybími tavernami, kde se podávají čerstvě nalovené ryby. Doporučujeme procházku do sousedního letoviska Nei Pori, cca 20-25 minut vycházkovou chůzí, kde jsou možnosti nákupů i zábavy, pláž v Nei Pori je široká, písečná, s velmi pozvolným vstupem do moře a provozují se zde vodní sporty. Autobusová zastávka je cca 50 m od hotelu (před bránou do kempu). Od hlavní silnice u hotelu jezdí místní výletní vláček. Krásné jsou zde východy slunce z moře a nádherné západy na majestátní olympské pohoří. Nejbližší zdravotní středisko je v Litochoru (cca 20 km), nejbližší nemocnice v Larise (cca 45 km) nebo v Katerini (cca 50 km).

Pláž

Areál je ideálně situován přímo u moře a široké písečné pláže, hloubka po několika metrech (při vstupu do moře je pruh cca 1 m s malými kamínky a oblázky a hrubším pískem). Moře je zde čisté.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, bar, vnitřní a venkovní restaurace, bar a snackbar u bazénu, krásná zahrada, parkoviště, Wi-Fi.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Dále jsou zde prostorné rodinné pokoje až pro 4 osoby (+ případně infant jako pátá osoba), tyto pokoje tvoří jedna velká místnost, dvojlůžko a další 2 lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, možností připojení na internet, balkónem nebo terasou. Některé pokoje mají boční výhled na moře, dále mají některé pokoje výhled do soukromé zahrady s vilkou a přes ní na areál hotelu Cronwell Platamon Resort, druhá strana hotelu má výhled do kempu se vzrostlými stromy a dále na nízkou zástavbu východního konce střediska Platamonas. Trezor na recepci. Jednolůžkové pokoje mají obvykle výhled směrem na letovisko, vnitrozemí, zahradu nebo boční výhled směrem na moře.

Kapacita

Hotel má 88 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Sport a aktivity

Bazén, terasa s lehátky a slunečníky u bazénu, u bazénu jsou kabinky na převlečení. Plážový volejbal. Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.