Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Afandou Beach Resort

Afandou Beach Resort

Afandou Beach

Afandou Beach Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Afandou, Rhodos
mapa: Rhodos, Afandou Beach Resort na mapě Google maps
gps: 36.284003, 28.170702
adresa: Afandou, 85103 Rhodes, Greece
tel.: +30 22410 51586
email: info@afandou-beach.gr

Poloha

Hotelový areál tvoří hlavní a 2 další budovy. Hotel se nachází v klidném prostředí, ideální pro relaxaci a odpočinek. Hlavní hotelová budova má 3 patra, další budova je dvoupatrová a budova, kde je hotelová restaurace, je pouze přízemní. Vesnice Afandou je ve vzdálenosti cca 1,2 km, trvale zde žije kolem 6 tisíc obyvatel, je to po Ialysu druhá největší vesnice na ostrově. Zde jsou restaurace, taverny, pizzerie, pekárna, optika, kavárny, stánky s ovocem a zeleninou, rychlé občerstvení, banky, lékárna, kadeřník, lékař, kostely, radnice, čerpací stanice… Samotné centrum je ve vzdálenosti cca 1,9 km. Traduje se, že vesnice dostala své jméno od slova "Afandos" - není vidět -neviditelné, schované místo, kdy se obyvatelé ukrývali za kopcem, kam nebylo vidět z moře, když vtrhávali na ostrov piráti. Vesnice Afandou je též proslulá výrobou kvalitních koberců. Hotel sousedí se sesterským 5* hotelem Afandou Bay. Podél pláže (ve vzdálenosti cca 500 - 600 m) je několik vyhlášených restaurací s rybími specialitami. V okolí je jen pár domků a zahrad místních a několik apartmánů a hotelů. Doporučujeme navštívit kostel Panny Marie s pěknými freskami ze 17. a 18. století. Oblast Afandou je známá svým 18-ti jamkovým golfovým hřištěm (www.afandougolfcourse.com).

Pláž

Velmi pěkná oblázková pláž (místy hrubší písek), jedna z nejdelších a nejkrásnějších na ostrově je cca 300 m od hotelu, přes silnici. Pláž byla ohodnocena modrou vlajkou EU. Vstup je zde pozvolný, hloubka po cca 5 m. Moře je velmi čisté. Vedle silnice vede cyklostezka a je zde též chodník. U pláže jsou sprchy a WC.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s dětmi, kde je palanda, event. 2 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo zahrady, na bazén nebo bočním výhledem na moře. Trezor na pokoji. Ubytování pro 1 osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Kapacita

V areálu je celkem 119 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. U obědů a večeří bývají zmrzliny.

Služby

Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, výtahy (v každé budově), minimarket, místnost na zavazadla, internetový koutek, vnitřní bar s venkovním posezením, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace. Pěkná zahrada, parkoviště. V sousedním hotelu Afandou Bay je možné objednat si služby SPA, zde je též venkovní snackbar a restaurace s nabídkou čerstvých ryb. Wifi na recepci a v dalších společných prostorách zdarma, na pokojích za poplatek.

Zábava

Hotel pořádá každou středu řecký večer s živou hudbou a tanečníky.

Sport a aktivity

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži za poplatek. Sprchy a WC u bazénu, dětské hřiště v zahradě. Kulečník, el. hry, ruční fotbálek a ice hockey, místnost s počítačovými hrami, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště 5x5 m, hřiště na volejbal.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Autor: PaDa Věk autora: 43 let Datum pobytu: červen 2023
Ubytování: 10/10 Strava: 9/10 Hotel: 10/10 Služby: 10/10 Okolí: 10/10 CELKEM: 10/10

Celkové shrnutí

Úžasná odpočinková dovolená. Skvělá paní recepční Moschouela. Vše odpovídalo představám. Moře i pláž krásně čistá plná oblázků. Ideální hotel pro děti. Děkujeme a určitě se vrátíme. P a D

zobraz další položky recenze

Fotografie

Ubytování (10/10)

Vše v pořádku

Jídlo a stravování (9/10)

Možnost ochutnání řecké kuchyně. Vždy výběr z různých možností.

Hotel a vybavení (10/10)

Není nic co by chybělo.

Zábava, služby a personál (10/10)

Úžasná paní recepční Moschouela.

Pláž, moře a okolí (10/10)

Oblázky a písek.

Cestovní kancelář - Alexandria (10/10)

Rychlá a přesná komunikace se všemi potřebnými informacemi.

skryj další položky recenze