Hotely na ostrově Rhodos

Aquagrand

Aquagrand Exclusive De Luxe Resort, Hotel Aqua Grand Exclusive Deluxe Resort

Aquagrand přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Lindos, Rhodos
gps: 36.078447, 28.076138
adresa: Lindos, 85107 Rhodes, Greece
tel.: +30 22440 49100
email: info@aquagrand.gr

Poloha

Místní centrum letoviska Lindos s možnostmi pro nakupování, restaurace a bary pouze 1,5 km. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka. Transfer z letiště cca 90 min. Hlavní město Rhodos vzdáleno 48 km.

Pláž

Soukromá písčito-oblázková pláž přímo u hotelu s pozvolným vstupem do moře (pro vstup do vody doporučujeme obuv). Lehátka a slunečníky na pláži.

Vybavení

Moderně a útulně zařízený resort se dřevěnými a přírodními prvky svým hostům nabízí klimatizovanou přijímací halu, výtahy, společenskou místnost, WiFi, hlavní restauraci s výhledem na moře, 2 a-la-carte restaurace (italská, rybí/mořské plody), 1 bar s venkovní terasou, kadeřnictví, butik, minimarket, parkoviště. Ve venkovním areálu se nachází 3 bazény, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování

Elegantně a komfortně zařízené pokoje Premium s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů, přezůvky a župany), klimatizace, vybavení na přípravu kávy/čaje, trezor, LCD SAT/TV, internet, minibar, telefon, zvukotěsná okna, balkon/terasa, situovány směrem a s výhledem na moře, pokoje Princess Sea Front – stejné vybavení, umístěny přímo moře - s přímým výhledem na moře, prostorné Suity – s oddělenou obývací lounge, s privátním nebo sdíleným bazénem - na vyžádání.

Kapacita

Luxusní resort disponuje 136 pokoji, které jsou rozdělené do 2 podlažní hlavní budovy a jednotlivých budov.

Stravování

Bohaté snídaně formou bufetových stolů, na večeře bufetové stoly s řeckými pokrmy a středomořskými specialitami. Show cooking, thematické večeře. Do restaurace požadováno vhodné oblečení.

Služby

Pokojový servis, služby spa & business centra, limuzína, pronájem jachty, potápění, vodní sporty.

Zábava

Živá hudba, tematické večery.

Sport a aktivity

Fitness. Golfové hřiště vzdáleno 33 km. Moderní spa centrum (cca 600 m2) s parní lázní, bazénem, jacuzzi, saunou. Různé druhy masáží, peeling, manikúra nebo beauty ošetření.

Děti

Hotel neakceptuje děti do 16 let.

Doplňující informace

Hotel pouze pro dospělé - rezervace možné od 16 let. Luxusní designový hotel s unikátní atmosférou. Ve večerních hodinách vyžadován smart casual dress-code.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.