Hotely na ostrově Rhodos

El Greco

Hotel El Greco, El Greco Hotel, Aparthotel El Greco

El Greco přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 36.4517236, 28.2226592
adresa: Efstathiadou 6, 85100 Rhodes, Greece

Poloha

Hotel se nachází v klidnějším prostředí u centra města. Velkou předností tohoto hotelu městského typu s příjemnou atmosférou je jeho ideální poloha. Je vzdálen pouhých cca 150 m od známého přístavu Mandraki, cca 250 m od centra letoviska a cca 400 m od starého města. V okolí hotelu najdete bohaté možnosti denní i noční zábavy; jsou zde restaurace, taverny, pizzerie, bary, obchody s potravinami i suvenýry a internetová kavárna. Pro milovníky vln se doporučuje vypravit se na pláž v západní části ostrova, cca 15 minut pěšky od hotelu. Během pobytu doporučuje-me projet se vláčkem po novém městě, trvá cca 45 minut a odjíždí se od přístavu Mandraki, kde je stanice výletních vláčků.

Pláž

Krásná písečno-oblázková pláž, která přechází v pláž písečnou, je od hotelu vzdálena cca 200 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek. Vodní sporty za poplatek. Na pláži jsou k dispozici sprchy i toalety.

Vybavení

V hotelu El Greco je hostům k dispozici klimatizovaná recepce v nové vstupní hale (možnost pronájmu sejfu), wi-fi v recepci, TV, výtah, bar a v prvním patře klimatizovaná jídelna. Možnost využití bazénů v okolních hotelích – podmínkou je konzumace nápojů, pokud je u bazénu bar.

Ubytování

Pokoj tvoří vždy manželské dvojlůžko, nikoli dvě samostatná lůžka. Všechny pokoje jsou typu studio - mají koupelnu se sprchovým koutem, WC, klimatizaci (v provozu obvykle od poloviny června do druhé poloviny září), malý kuchyňský kout s elektrickým vařičem se základním vybavením, chladničku, rychlovarnou konvici, TV (jen místní programy), telefon, malý balkón nebo terasu s výhledem na město a sousední hotelovou zástavbu. Trezor na recepci zdarma. Ubytování pro jednu osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Kapacita

V hotelu je celkem 76 pokojů (2lůžkových s možností palandy - pouze pro děti).

Stravování

Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře formou bufetu s nápojem.

Služby

Recepce, salónek s TV, vnitřní bar, trezor, výtah a vnitřní restaurace. Na recepci je možnost zakoupit si balíky vod.

Sport a aktivity

Slunečníky a lehátka na pláži. Některé bary/snackbary u pláže nabízí zdarma pronájem lehátek - podmíněno konzumací z jejich nabídky. Na pláži lze provozovat různé druhy vodních sportů.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Autor: pablo Věk autora: 51 let Datum pobytu: srpen 2018
El Greco
Ubytování: 2/10 Strava: 1/10 Hotel: 1/10 Služby: 1/10 Okolí: 10/10 CELKEM: 2/10

Celkové shrnutí

V tomto hotelu jsme byli třikrat a naposledy.Porvé jsme nevěděli do čeho deme,podruhé a potrětí už jen k vuli ceně. co každy ocení je poloha,všude kousek.ubytování by se dalo prirovnat k ubytovně pro pracovníky. praskliny ve sprcháči popaplané silikonem,ale bylo aspon uklizeno. Jídlo to je katastrofa uplná.Na recepci upocený majitel s doutníkem v ruce.Klíče si muzete brat klidně sami, když tam nesedí.Co je dobré, tak lednice s nápoji ve vestibulu, kde se dají koupit nápoje levnějsí jak v obchode. Nedoporucuji navstevu wc ve sklepení hotelu, no hnus.Upozornuji i na šváby.

zobraz další položky recenze

Cestovní kancelář - Čedok (10/10)

skryj další položky recenze