Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Irene Palace Hotel

Irene Palace Hotel

Hotel Irene Palace, Irene Palace

Irene Palace Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kolymbia, Rhodos
gps: 36.255428, 28.166252
adresa: Kolymbia, 85103 Rhodes, Greece
email: info@irenepalace.gr

Poloha

Hotelový areál s přátelskou atmosférou tvoří hlavní budova a 2 křídla. Nachází se v klidném prostředí v prostorné a velmi pěkně upravené zahradě hned u moře a pláže. V zahradě rostou různé stromy, keře, banánovníky a ibišky. Součástí hotelu je též malá ZOO, kde chovají poníky, srnce Dama Dama (vyskytují se pouze na tomto ostrově), husy a další drobné zvířectvo. Autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu. Do centra letoviska, kde jsou možnosti nákupů i zábavy, to je jen cca 150 m. Město Rhodos cca 25 km.

Pláž

Písčito-oblázková upravená pláž je hned před hotelem, byla oceněna modrou vlajkou. Je zde též plavčík. Při vstupu do moře místy oblázky a kameny, doporučují se boty do vody. Plážový servis k dispozici.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní restaurace, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar v zahradě u bazénu, 3 výtahy, internetový koutek, minimarket, malé folklórní muzeum, salón krásy (kadeřnictví, pedikúra, manikúra, prodloužení nehtů, lakování). Zahrada, kostelíček Sv. Ireny, tradiční venkovská pec, fontánka před hlavním vstupem, parkoviště. Osušky na pláž. Wifi v prostoru recepce a dalších prostor.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Pokoje pro rodiny mají další 2 přistýlky nebo 2 pevná lůžka, na vyžádání je též větší rodinný pokoj, kde může být ubytováno až 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na bazén nebo s výhledem na moře, možnost trezoru. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání a mají výhled do vnitrozemí nebo na moře. Propojené pokoje (s výhledem na moře) jsou na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání.

Kapacita

Celková kapacita tohoto třípatrového hotelového areálu je 257 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře - švédský stůl.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně zábavní a sportovní animační programy a řecké večery.

Sport a aktivity

Bazén, dětský bazén, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě, v zahradě je i pár stromů poskytujících přirozený stín. Kulečník, místnost s různými videohrami a air hockey, fitcentrum, sauna, masáže, masážní křeslo, tenis (možnost osvětlení), hřiště na basketbal, malý fotbal, stolní tenis, pétanque a šachy. Na pláži je možné provozovat vodní sporty.

Děti

Dětské hřiště, brouzdaliště, miniklub a speciální animační program pro děti. Dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

3 pokoje pro handicapované klienty (na vyžádání).

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.