Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Lindian Village

Lindian Village

Hotel Lindian Village

Lindian Village přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Lardos, Rhodos
gps: 36.076666, 28.019320
adresa: Lardos Beach, 85109 Rhodes, Greece
tel.: +30 22440 35900
email: info@lindianvillage.gr

Poloha

Luxusní hotelový areál sestávající z patrových vilek rozmístěných v hotelové zahradě je postavený ve stylu tradiční řecké vesnice situovaný přímo na pláži. Nachází se na jihu ostrova, cca 2,5 kilometrů od vesničky Lardos a cca 6 kilometrů od městečka Lindos, 65 km od letiště.

Pláž

Hotelový areál leží přímo u písečné pláže s oblázky (vzdálenost dle polohy pokoje). Vzdálenost od recepce cca 100 metrů. Slunečníky a lehátka k dispozici.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (řecká, asijská, s rybími specialitami, denní u bazénu), konferenční centrum, nákupní galerie, lobby bar, bar s živou hudbou, kavárna. K venkovnímu vybavení patří velký bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, malá kaple (možnost pořádání svateb).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou i sprchou, WC, vysoušečem vlasů, župany, pantoflemi, osuškami na pláž, klimatizací, SAT TV, trezorem, minibarem, připojením na internet, balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také rodinné pokoje pro dvě dospělé osoby a až dvě děti. Junior suite, prostornější pokoje až pro 3 dospělé osoby jsou vybaveny koupelnou s vanou i sprchou, WC, vysoušečem vlasů, župany, pantoflemi, osuškami na pláž, velkou terasou s jídelním koutem, LCD SAT TV, DVD a CD přehrávačem, klimatizací, trezorem, připojením na internet, minibarem, trezorem a soukromou vířivkou.

Stravování

Bufetové snídaně, večeře formou bufetu, 4x týdně tématické večeře.

Doplňující informace

Luxusní hotel - luxusní služby.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.