Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Lindos Sun

Lindos Sun

Sun Beach Lindos, Lindos Sun Hotel

Lindos Sun přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Lindos, Rhodos
mapa: Rhodos, Lindos Sun na mapě Google maps
gps: 36.081755, 28.076892
adresa: Lindos, 85107 Rhodes, Greece
tel.: +30 2244 048270
email: info@lindos-sun.com

Poloha

Lindos Sun je elegantní hotel, který nabízí spojení jednoduché elegance s tradičním klasickým řeckým stylem. Umístění na svahu s překrásným panoramatickým výhledem na Středozemní moře, vytváří ideální prostředí pro idylickou dovolenou. Hotel se nachází cca 1 km od krásného, historického a živého městečka Lindos a 2 km od letoviska Pefkos. Lindos se nachází v jihovýchodní části ostrova Rhodos, které je proslulé díky středověké johanitské pevnosti a starověké akropoli s chrámem Athény Lindské, jež se tyčí nad městem. Hlavní město ostrova Rhodos je vzdáleno asi 50 km, letiště 48 km.

Pláž

Nejbližší písčito-oblázková pláž se nachází cca 500 m od hotelu, zátoka st. Paul je vzdálena 800 m a další písečná pláž se nachází v městečku Lindos (cca 1 km).

Vybavení

Pro hotelové hosty je zde k dispozici recepce s 24 hodinovou službou, směnárna, Wi-Fi připojení v lobby, prádelna, venkovní bazén (lehátka a slunečníky), bezpečnostní schránky na recepci, poštovní služby, restaurace, snack bar, sluneční terasa, parkoviště.

Ubytování

Pokoje Classic jsou vybaveny: vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou, klimatizací, telefonem, vysoušečem vlasů, mini ledničkou, terasou nebo balkonem. Pokoje Superior jsou vybaveny: manželskou postelí o královské velikosti nebo 2 oddělenými lůžky, vlastní sociální zařízení, luxusní koupelnu s vybavením, satelitní televizi, denní úklid, bezpečnostní schránku, klimatizaci, připojením k internetu, terasu nebo balkon s panoramatickým výhledem. Pokoje Superior Private pool jsou vybaveny: manželskou postelí o královské velikosti, vlastní sociální zařízení, luxusní koupelnu s vybavením, toaletní potřeby, klimatizaci, připojením k internetu, bezpečnostní schránku, satelitní televizi, terasu s vlastními lehátky, privátní bazén

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

Venkovní bazén, masáže, knihovna, vodní sporty na pláži, možnosti zábavy v centru letoviska Lindos.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.