Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Miraluna Village & Spa

Miraluna Village & Spa

Miraluna Village Hotel, Hotel Miraluna Village & Spa

Miraluna Village & Spa přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kiotari, Rhodos
gps: 36.063701, 27.987571
adresa: Kiotari Beach, 85109 Rhodes, Greece
tel.: +30 22440 47380
email: kiotari1@otenet.gr

Poloha

Stylovému hotelu Miraluna Village & Spa dominuje architektura ve stylu vesničky a několik bazénů různých tvarů. Hotelový resort najdete na jižním pobřeží, mezi vesničkami Kiotari a Lardos, asi 300 m od písčito-oblázkové pláže. Zároveň sousedí se čtyřhvězdičkovým hotelem Miraluna Seaside, se kterým vytváří jeden rozlehlý společný areál s bazény, který přiléhá až k pláži. Autobusová zastávka cca 100 m. Od samotné vesničky Kiotari ho dělí asi 1,5 km, od historického Lindosu cca 15 km a od letiště přibližně 62 km.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je od hotelu oddělena pouze místní nefrekventovanou komunikací cca 200 m. Doporučují se boty do vody.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, kavárna, TV místnost, internetový koutek za poplatek, mini market, kadeřnictví, krytý bazén, 5 venkovních bazénů (lehátka a slunečníky), dětské hřiště, dětský bazén, mini klub, taverna, basketbal, plážový volejbal, šipky, tenis, stolní tenis, vodní pólo, fitness, sauna, aerobik, masáže, denní a večerní animační program.

Ubytování

Standardní pokoje jsou vybaveny satelitní TV, individuální klimatizací, chladničkou, telefonem, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, WC, balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů.

Služby

Denní a večerní animační program.

Sport a aktivity

Aerobic, vodní pólo, basketbal, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, fitness a 1 tenisové hřiště s tvrdým povrchem, biliár, minigolf, masáže, vířivka, surfování a vodní lyže, masáže, beauty a ošetření těla, jacuzzi a sauna.

Doplňující informace

Sousedí se čtyřhvězdičkovým hotelem Miraluna Seaside, se kterým vytváří jeden rozlehlý společný areál s bazény, který přiléhá až k pláži

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.