Hotely na ostrově Rhodos

Hlavní strana -Hotely -Rhodos -Sivila Hotel

Sivila Hotel

Hotel Sivila

Sivila Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Afandou, Rhodos
gps: 36.281225, 28.167147
adresa: Afandou Beach , 85103 Rhodes, Greece
tel.: +30 22410 51554
email: sivila1@otenet.gr
info@sivilahotel.com

Poloha

Hotel se nachází v hezky udržovaných zahradách v krásné lokalitě, pár minut chůze od pláže s modrou vlajkou. Centrum Afandou 15 minut chůze, golfové hřiště 2 km, letovisko Falikari 10 km, letiště 25 km.

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 500 m od hotelu a patří mezi nejčistší na celém ostrově, je oceněna modrou vlajkou.

Vybavení

Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem i snack barem a výtahem. WiFi ve společných prostorách, TV koutek. Hotům je k dispozici venkovní bazén s dětskou částí.

Ubytování

Pěkné klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou, telefonem, trezorem, fénem, balkonem nebo terasou. Možnost klimatizace, trezoru a Wi-Fi připojení.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Služby

Půjčovna kol, úschovna zavazadel.

Zábava

Pořádá pravidelné animační programy pro děti a zábavná večerní vystoupení (řecké večery, taneční večery s živou hudbou).

Sport a aktivity

Golfové hřiště (do 3 km), kulečník, stolní tenis, šipky, motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži.

Děti

Pro děti je v hotelu k dispozici dětský bazén a dětské hřiště.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Autor: Liliana Věk autora: 31 let Datum pobytu: rok 2022
Noční můra
Ubytování: 1/10 Strava: 1/10 Hotel: 1/10 Služby: 1/10 Okolí: 2/10 CELKEM: 1/10

Celkové shrnutí

Tento "hotel" (lépe řečeno hostel) byl naprostá noční můra! Od fotek to má skutečně daleko, všude špína, plíseň, jídlo dostanete taky s plísní (to samé jídlo klidně i na 3. den pobytu - měla jsem all inclusive). Hezké okolí? Hostel stojí uprostřed pole, kde jsou buď jen krávy, nebo psy na řetězech. Centrum Afandou 15min pěšky? Ani zdaleka! Jsem mladá, ale chůzi mi to zabralo min. 25min (přes dvouproudovou dálnici), nebo 40min podél moře. Sklenice na nápoje mají max. 1,5dcl a je i problém, když chcete vzít nápoj svému manželi (1 osoba = 1 sklenička). Pláž - musíte jít alespoň 15min pěšky, protože hned před hostelem byla poznamenána zemětřesením a je ohraničená. K personálu se vyjadřovat nechci, většina Turků, nepříjemní, jste jim na obtíž - hostel má max. 1*, i to proto, že vůbec ještě stojí.

zobraz další položky recenze

Ubytování (1/10)

Ubytovali nás v pokoji - předělaná garáž pro auto. Bez srandy - bez okna, jen dveře, postel (ložní prádlo flekaté, špinavé, krvavé). Koupelna byla snad 2x2 m - všude plíseň, sprchový kout bez vaničky, rozbité okno, umyvadlo drželo jen na 1 šroub, místo mýdla na ruce byl saponát v plastové lahvi od minerálky. Hned jsme šli pokoj reklamovat, byl s tím neskutečný problém, ale nakonec nám pokoj vyměnili. Druhý pokoj byl již normální, ale - všude po zemi skleněné střepy a netekla teplá voda. Jak jsem se dozvěděla, teplou vodu pravidelně vypínali a spustili až na stěžování si. Fotky mám doteď.

Jídlo a stravování (1/10)

Každý den to samé, šunka s plísní, červená/hnědá omáčka se zkaženým masem, nedopečené kuře. Od druhého dne jsme se stravovali mimo tento hostel, jako i většina lidí z našeho zájezdu

Hotel a vybavení (1/10)

Všude špína, plíseň, pokoje z bývalé garáže pro auta, střepy na zemi v pokoji.

Zábava, služby a personál (1/10)

Personál - nepříjemní Turci. Na večeři první den jsem si na stůl dala telefon a klíče od pokoje a šla si nabrat jídlo. Když jsem se vrátila, na stole nic nebylo. Musela jsem se asi 20x zeptat, kdo to vzal, aby mi ho dali zpátky.

Pláž, moře a okolí (2/10)

Nejhezčí na celé lokalitě byla autobusová zastávka a blízkost taxíků, které vás vzali do nádherného historického centra. Jinak bydlíte uprostřed pole/louky, kde není ani osvětlení.

Cestovní kancelář - Exim Tours (1/10)

Exim (neboli Fischer) - nikdy více! Samotný personál nám řekl, že tahle CK má v hostelu nejhorší pokoje k ubytování, protože nechtějí platit. Služby delegáta 0 bodů - chtěli jsme měnit hotel, kde chtěl doplatek 800eur/osoba (za hotel stejné kategorie). Jak jsme se dozvěděli, hotel byla bývalá prádelna, kde to nevypadalo o nic lépe.

skryj další položky recenze