Hotely na ostrově Samos

Hlavní strana -Hotely -Samos -Doryssa Seaside Resort

Doryssa Seaside Resort

Doryssa Seaside Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Pythagorion, Samos
gps: 37.689936, 26.929551
adresa: Pythagorion, 83103 Samos, Greece
tel.: + 30 22730 88300
+ 30 22730 88400
email: info@doryssa.gr

Poloha

Hotelový areál má netradiční a originální pojetí. Komplex tvoří hlavní budova a vesnička Agia Marina, kde jsou domečky s nadstandardním typem ubytování v rustikálním stylu. Areál je v poměrně malé vzdálenosti od letiště, proto je třeba počítat v denních hodinách s občasným hlukem, který zcela ustává ve večerních hodinách, neboť zdejší letiště je v provozu jen během dne. Letovisko Pythagorion je vzdáleno cca 1 km, zde je dostatek nákupních i zábavních možností, nechybí restaurace, taverny, rychlá občerstvení, kavárny, bary a obchody se suvenýry. Zastávka autobusu před hotelem.

Pláž

Hlavní budova se nachází přímo u moře a písčité pláže s kamínky, která byla oceněna modrou vlajkou EU na znamení čistého moře a prostředí. Pláž je lemována stromy, které poskytují přirozený stín. Na pláži jsou sprchy a kabinky.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, salónek s krbem, vnitřní bar, piano bar, velký moderní konferenční sál, venkovní restaurace, venkovní posezení, kavárny, bar a snackbary u bazénu, salón krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), velká zahrada, jezírko s vodním ptactvem, parkoviště. Wi-Fi v hotelu, hotel též nabízí možnost zapůjčení notebooku.

Ubytování

Nabízí se zde 1 a 2 lůžkové s možností jedné přistýlky a nadstandardní pokoje typu Executive Sea View, Deluxe Junior Suites s výhledem na moře pro 2-3 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, vnitrozemí, okolí nebo na moře. Většina pokojů v areálu je vybavena manželským dvoulůžkem, nikoliv dvěma samostatnými lůžky. Ubytování v zahradních domečcích (village) je pro maximálně 3 osoby. Jednolůžkové pokoje jsou s výhledem do zahrady a nemají balkón ani terasu.

Kapacita

Celkem je zde 316 pokojů, které jsou situovány v hlavní budově a v části areálu zvaném "village".

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá společenské a zábavní večery (večery s živou hudbou, barbecue, řecké večírky - koná se obvykle každý čtvrtek na náměstíčku).

Zábava

Ve vesničce se na náměstíčku nachází minimarket, butik, zlatnictví, řemeslnická keramická dílna, pec na chléb, lis na víno, pronájem aut, kostel svaté Mariny, kavárna a muzeum lidových řemesel.

Sport a aktivity

Bazén, bazének s jacuzzi, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Plážový volejbal, minifotbal (hřiště 5x5 m) a minigolf. Tenis (večerní osvětlení), stolní tenis, fitcentrum s TV a klimatizací. Wellness & Spa centrum - různé procedury, terapie a masáže. Na pláži jsou obvykle provozovány různé vodní sporty (např. windsurfing, šlapadla, kánoe).

Děti

Dětský koutek, animace pro děti, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.