Hotely na ostrově Samos

Hlavní strana -Hotely -Samos -Kokkari Beach

Kokkari Beach

Kokkari Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kokkari, Samos
gps: 37.777926, 26.884726
adresa: Kokkari, 83100 Samos, Greece
tel.: +30 22730 92263 9206
+30 22730 92263 9206
email: karsas@otenet.gr

Poloha

Rodinný hotel s velmi příjemnou a přátelskou atmosférou se nachází na okraji letoviska Kokkari. Předností hotelu je poloha hned u hlavní pláže, kterou lemují bary a taverny, přičemž v hotelu zůstává zachována klidná atmosféra. Promenáda na hlavní třídě letoviska s obchody a tavernami je vzdálena jen několik minut chůze, do menšího přístavu s rušnějším nočním životem se pak dostanete cca za 15 minut. Za návštěvu a poznání stojí pláže Lemonakia a Tsamadou, cca 15-20 minut chůze od hotelu. Autobusová zastávka je u kostela v centrální části Kokkari, cestovat lze pohodlně do hlavního města nebo do Karlovassi.

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází hned před hotelem, k dosažení přes ulici. Moře je zde čisté. Někdy zde bývají vlny. U pláže rostou tamaryšky, které poskytují přirozený stín. Klidnější zátoka, bez slunečníků a lehátek, je vzdálena cca 20 minut chůze. Ke známým krásným plážím s křišťálově průzračnou vodou, Lemonakia a Tsamadou, je možné dojít za cca 15 minut.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, televizní místnost, výtah (jen v hlavní budově), hotelová restaurace pro podávání snídaní, bar, bar u bazénu, bar u pláže Taj Mahal Palace India, menší zahrada, parkoviště. W-Fi v prostorách hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónkem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na letovisko, okolní zástavbu, bazén nebo moře. Některé pokoje mohou být propojené, mají společnou koupelnu a 2 ložnice. Pokoje pro 3 osoby mají obvykle vanu. Pokoje pro 1 osobu mívají většinou boční výhled na moře. Klimatizace, trezor na recepci nebo na pokoji.

Kapacita

47 pokojů.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Předem je možné si dokoupit servírované večeře v taverně Stathis u moře, cca 10 minut od hotelu (předkrmy, hlavní chod, salát a dezert. Jako dezert je podávána zmrzlina nebo ovoce nebo moučník).

Sport a aktivity

Bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, slunečníky a lehátka na pláži. Kulečník, stolní tenis. Vodní sporty na pláži (např. windsurfing, cca 200 m).

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.