Hotely na ostrově Samos

Hlavní strana -Hotely -Samos -Kerveli Village

Kerveli Village

Kerveli Village přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kerveli, Samos
gps: 37.732494, 27.035307
adresa: Kerveli, 83100 Samos, Greece
tel.: +30 22730 23006
email: info@kerveli.gr

Poloha

Klidný hotel s příjemnou atmosférou, vystavěný v klasickém řeckém stylu, se nachází na východním pobřeží ostrova Samos. Jeho 6 budov je situováno do svahu u zálivu. Zdejší místo nabízí velkolepé výhledy do místní panenské krajiny, které jsou na jaře posety orchidejemi, bramboříky, omamnou vůní oregana, heřmánku a tymiánu. V létě je malebnost prostředí dokreslena zvukem cikád. Na dohled jsou též hory a turecké břehy. V zahradě naleznete unikátní umělecká díla a nábytek. Hlavní město je vzdáleno cca 9 km, dopravu do města zajišťuje hotelový mikrobus. Letiště je vzdáleno cca 20 km. Obchody naleznete cca 500 m od hotelu, kam lze dojít pěšky. V okolí jsou též 2 taverny s místními specialitami - jedna na sousední pláži, druhá ukrytá v divoké přírodě. Supermarket je cca 5 km směrem na hlavní město (Bazaar a Lidl).

Pláž

Užší oblázková pláž s molem, usnadňujícím vstup do moře po schůzkách, leží přímo pod hotelem, schází se k ní po schodech. Moře je zde průzračně čisté. Druhá (oblázková) pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází dole v zátoce, cca 10 minut chůze po hlavní příjezdové cestě. Na této pláži se nachází tavernička, kde je možné se občerstvit. U pláže jsou sprchy. Možnost opalování je pod slunečníky na lehátkách na mírně pohupujícím se molu, na terasách nebo na trávníku. Vhodné i pro milovníky šnorchlování.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, vnitřní a vnější restaurace, taverna, bar u bazénu, společenská místnost s TV se satelitním příjmem, zahrada, parkoviště, Wi-Fi.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, okolí a moře. Chladnička, trezor na pokoji.

Kapacita

62 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně 1-2x za týden řecký večírek.

Sport a aktivity

Bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži. Malé dětské hřiště, stolní tenis, možnost půjčení jízdních kol, potápěčské centrum (bohatá nabídka nejrůznějších kurzů).

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.