Hotely na ostrově Samos

Nikos

Nikos studios

Nikos přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Pythagorion, Samos
gps: 37.685981, 26.915493
adresa: Pythagorion, 83103 Samos, Greece
tel.: +30 22730 62143
email: studionikos@bvpotokaki.gr

Poloha

Oblíbená studia, která jsou již stálicí v naší nabídce, se nacházejí v jihovýchodní části ostrova Samos, v oblasti Potokaki, cca 2 km od letiště, cca 3 km od většího a rušnějšího přístavního městečka Pythagorion s mnoha obchody a tavernami, přímo u dlouhé písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pláž

Dlouhá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u studií. Při konzumaci v plážovém baru slunečníky a lehátka na pláži.

Vybavení

Studia obklopená nádhernou zelení jsou umístěna v hlavní budově, k dispozici je hostům bar na pláži a bazén. Slunečníky a lehátka u bazénu, plážový volejbal. Trezor.

Ubytování

Účelně zařízená studia s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována a vybavena TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňským koutem (vařič, varná konvice, základní nádobí) a chladničkou.

Stravování

Bez stravy.

Doplňující informace

Příjemná studia obklopená bujnou vegetací, umístěná nedaleko krásné čisté písčito-oblázkové pláže, nabízí prožití Vaší letní dovolené v okouzlujícím prostředí Egejského moře. Studia jsou ideálním místem pro páry, které chtějí strávit aktivní dovolenou spojenou s dlouhými romantickými procházkami podél pobřeží.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.