Hotely na ostrově Samos

Hlavní strana -Hotely -Samos -Proteas Blu Resort

Proteas Blu Resort

Proteas Blu Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Pythagorion, Samos
gps: 37.695208, 26.959998
adresa: Pythagorion, 83103 Samos, Greece
tel.: +30 22730 62200
email: info@proteasbluresort.gr
reservations@proteasbluresort.gr

Poloha

Od roku 1997 je stal hotel Proteas Blu Resort rodinným podnikem, což se promítá v jeho celkové atmosféře. Hotelový personál klade veliký důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Nachází se na jihovýchodě ostrova, cca 2 kilometry od přístavního městečka Pythagorio. Klidná poloha v osamocené zátoce se dvěma soukromými plážemi a velkolepým výhledem na Egejské moře a turecké pobřeží. Hotel Proteas Blu Resort patří rozhodně mezi nejlepší luxusní plážové resorty na ostrově Samos. Taveny, bary a obchody v letovisku Pythagorion, cca 2 km (cca 5x denně kyvadlová doprava z/do hotelu). Zastávka autobusu je vzdálena cca 200 m.

Pláž

Dvě malé písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře přímo u areálu hotelu. Vstup do moře je pozvolný.

Vybavení

Hotelový areál je tvořen hlavní budovou a bungalovy. Vstupní hala s recepcí, směnárna, konferenční místnost, 4 restaurace - Panorama restaurace s nabídkou mezinárodní kuchyně, Theory gurmet restaurace s výhledem na Středozemní moře, Simplicity la carte restaurace u bazénu, ThalaSEA ouzerie & la carte s nabídkou nejen ryb a mořských specialit, hlavní bar Esperos, pool bar Lush, plážový bar & klub Cavo Puntes, sluneční terasa, bar, lobby bar, bar u bazénu, plážový bar, pokojový servis, minimarket se suvenýry, oblečením, doplňky, šperky i místními delikatesami, 24 hodinový pokojový servis, plážový servis, osušky na pláž, slunečníky a lehátka u bazénu i na plážích, parkoviště, zahrada, pronájem aut, čistírna, lékař na telefonu, Wi-Fi v areálu i na pokojích.

Ubytování

V hlavní budově se nacházejí dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky o rozloze 28 m2 a s výhledem na moře, jednolůžkové pokoje mají výhled většinou do zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, trepkami a županem, WC, telefonem, fénem, centrální klimatizací s individuálním ovládáním, minibarem, plasmovou interaktivní TV se satelitním příjmem, rádiem, Wi-Fi na všech pokojích, trezor na pokojích velikosti laptopu, prostorným balkonem nebo terasou. Pokoje typu suite, s vlastním soukromým bazénem mají rozlohu 80 m2, jsou tvořeny ložnicí a odděleným obývací m pokojem, které jsou vzájemně průchozí.

Kapacita

112 pokojů.

Stravování

Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

Vnitřní bazén, venkovní bazén s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, tenisové kurty, ADAM & EVE SPA - fitcentrum, masáže, sauna, spa, kadeřnický salón, lázeňské programy, manikúra, pedikúra. Možnosti voních sportů pouze na plážích v okolí.

Doplňující informace

Hotel je určen pouze pro osoby nad 16 let.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.