Hotely na ostrově Samos

Hlavní strana -Hotely -Samos -Samaina Inn

Samaina Inn

Samaina Inn přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Karlovassi, Samos
gps: 37.795040, 26.689028
adresa: Karlovassi, 83200 Samos, Greece
tel.: +30 22730 30400
+30 22730 30850
email: info@samainahotels.gr

Poloha

Tento částečně zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou se nachází na okraji města Karlovassi. Ve vzdálenosti cca 200 m jsou obchůdky, kavárny, taverny, bary, supermarket. Pekárna je cca 100 m. Autobusová zastávka je poblíž hotelu, linka jezdí do centra Karlovassi (cca 1,5 km, cca 4-6x denně). Hotelový mikrobusem lze cestovat na pláž Potami (jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově, cca 3 km od hotelu). Během pobytu můžete poznávat okolí - procházky kolem staré části města, zde bývaly továrny na zpracování kůže a tabáku, dále je možná návštěva folklórního muzea (cca 1 km), velmi pěkné je též zdejší náměstí - přezdívané Malá Paříž, kde je vodotrysk a radnice (cca 1,5 km). Osvěžující jsou nedaleké vodopády, ke kterým se dostanete místy dobrodružnou cestou z této pláže lesíkem směrem do vnitrozemí, podél koryta řeky a broděním se ve vodě.

Pláž

Oblázková pláž, místy kamínky, je od hotelu vzdálena cca 20 m, přes silnici. Vstup do moře je pozvolný. V blízkosti se nachází též přístav.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, 2 výtahy, minimarket/obchůdek se suvenýry, knihovnička, konferenční sál, TV místnost, vnitřní a venkovní bar, snackbar, restaurace, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce. Žehlička na recepci k pronajmutí.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s možností až dvou přistýlek (pouze pro děti) - nacházejí se v 1. a 2. patře s výhledem na bazén, dále prostornější rodinný pokoj typu suite pro 4 osoby, který tvoří 2 místnosti, výhled má do vnitrozemí a okolí a je ve 3. patře. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, telefonem, fénem, klimatizací, TV se satelitním příjmem, chladničkou (na vyžádání minibar), balkónem nebo teráskou s výhledem na moře, bazén, hory, starou část města, okolí a olivový háj. Trezor na recepci.

Kapacita

Areál tvoří 2 budovy o třech podlažích, celkem je zde 130 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá pravidelně řecké večírky a večery s živou hudbou a další aktivity (např. jóga, zumba…).

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, na pláži. Tenis, basketbal, fitcentrum, stolní tenis, stolní hry. Přes recepci je možný pronájem kol.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.