Hotely na ostrově Samos

Hlavní strana -Hotely -Samos -Samos Bay

Samos Bay

Gagou Beach

Samos Bay přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Město Samos, Samos
gps: 37.764831, 26.965494
adresa: Gagou Beach, 83100 Samos, Greece
tel.: +30 22730 80911
+30 69450 50051
email: info@gagoubeach.gr

Poloha

Velmi oblíbený hotel (dříve známý pod názvem Gagou Beach), se nachází na okraji klidné části letoviska a současně hlavního města ostrova Samos. Hotel je postaven v mírném svahu a ze všech částí hotelu je překrásný výhled na moře. Centrum s možností zábavy i nákupů je vzdáleno cca 15 minut vycházkovou chůzí. Přístav je vzdálen cca 700 m, zde kotví nejen rybářské loďky, bárky, ale i velké výletní lodě. Velmi příjemná je večerní osvětlená promenáda podél pobřeží, kdy lze nasát magickou prázdninovou atmosféru. V bezprostřední blízkosti je kavárna, restaurace, obchůdky a bankomat. Ve vzdálenosti cca 300 m (pod městskou nemocnicí) začíná třída s nočními bary a kluby. Zastávka autobusu je cca 2 km, lékárna cca 400 m.

Pláž

Menší, příjemná, upravená oblázková pláž a čisté moře jsou ve vzdálenosti jen cca 30 m, přes málo frekventovanou silnici. Na pláž se sestupuje po několika schodech po překročení silnice, nebo je možné popojít cca 50 m a zde se vchází na pláž přímo z cesty. Vstup do moře je pozvolný, po cca 1-2 m převažuje písčité dno. U pláže jsou sprchy.

Vybavení

K vybavení hotelu patří zrenovovaná recepce a vstupní hala, salónek, internetový koutek, možnost pronájmu notebooku, 2 výtahy, malá konferenční místnost, vnitřní bar, venkovní bar a kavárna, vnitřní restaurace s TV se satelitním příjmem s venkovním posezením, kde jsou podávány snídaně, další vnitřní a venkovní restaurace, kde se podávají večeře, obě restaurace mají výhled na moře. Osuška na pláž. W-Fi v prostoru recepce a ve většině pokojů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, minibarem, TV se satelitním příjmem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, letovisko nebo směrem na moře. Trezory jsou na recepci. Hotel disponuje též nadstandardními pokoji typu superior a suite, některé se sdíleným nově vybudovaným bazénem.

Kapacita

V tomto třípatrovém hotelu je 52 pokojů.

Stravování

Snídaně rozšířený kontinentální bufet, obědy formou servírovaného menu a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel obvykle pořádá 2x týdně pro své hosty řecký večírek.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.