Hotely na ostrově Santorini

Hlavní strana -Hotely -Santorini -Armonia Hotel

Armonia Hotel

Armonia Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kamari, Santorini
gps: 36.378398, 25.485106
adresa: Kamari, 84700 Santorini, Greece
tel.: +30 22860 32141
email: info@hotel-armonia.gr

Poloha

Hotel Armonia je malý rodinný hotel s velmi příjemnou atmosférou. Ubytovací kapacita má výhodnou polohu, jen kousek od moře a pláže. Nachází se jen cca 200 m od centra Kamari, v klidné uličce, kde neruší hluk a hudba z barů a restaurací. Hotel má dlouhodobě výborné hodnocení a velké procento stálých zákazníků. Obchůdky, restaurace, taverny, pizzerie, tradiční Irish pub vše je v okolí.

Pláž

Krásná písčito-oblázková (s hrubším tmavým pískem) je jen cca 50 m, přes silnici. Oblázky i písek mohou být v létě rozpálené, pro větší pohodlí se doporučují boty do vody.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní místnost s recepcí a posezením, TV místnost, centrální trezory, místnost k podávání snídaní, bar, zahrada, Wi-Fi v prostoru recepce, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu.

Ubytování

Hotel působí jako kombinace moderního a tradičního stylu, prostředí je příjemné a přátelské. Pokoje jsou jednoduše, ale vkusně a pohodlně zařízeny a vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, malou ledničkou, TV se satelitním příjmem, balkonem či terasou s výhledem na okolí, areál, bazén, vnitrozemí.

Kapacita

30 pokojů.

Stravování

Snídaně rozšířené kontinentální formou bufetu. Předem si lze přikoupit servírované večeře (výběr z menu v nedaleké restauraci Atmosphere na promenádě).

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.