Hotely na ostrově Symi

Hlavní strana -Hotely -Symi -Pedi Beach Hotel

Pedi Beach Hotel

Pedi Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Pedi, Symi
gps: 36.613898, 27.855583
adresa: Pedi, 85600 Symi, Greece
tel.: +30 22460 71870
email: info@pedibeachhotel.gr

Poloha

Velmi příjemný hotel s přátelskou rodinnou atmosférou se nachází v klidné zátoce v Pedi, v rybářské vesničce. Zde můžete vidět rybáře vyjíždějící za úlovky na moře nebo při jejich práci, jak si chystají sítě nebo loďky k vyplutí. Pedi je obklopeno kopci, vládne tu poklidná atmosféra, kdy se nikdo za ničím nehoní a nikdo nikam nespěchá. Hodiny se lze dívat na moře, pozorovat rybáře, připlouvající lodě, místní obyvatele a pár turistů. Můžete se zajít podívat do místního kostelíčka Sv. Georgose, nebo se vydat poznat kostel S. Andrease a Sv. Spyridona na kopci. Též jsou příjemné procházky po okolí, kolem moře, odkud se Vám naskytnout překrásné výhledy, dojít můžete až na unikátní pláže, kam pluje i loďka z přístavu v Pedi. Nedaleko hotelu jsou 2 taverny, dobře zásobený supermarket, telefonní budka, zastávka autobusu městské linky. V centru ostrova najdete nespočet obchodů se suvenýry, restaurace, kavárny, cukrárny, bary a další. Z přístavu v Pedi odplouvají loďky do krásných zátok na koupání, kde můžete strávit pár příjemných hodin nebo celý den - do Agios Nikolaos (cca 15 minut plavby, zde je nádherná písčito-oblázková pláž, pozvolný vstup do moře, taverna, plážový bar a snackbar, stolní tenis, WC, slunečníky a lehátka) nebo do Agia Marina (cca 20 minut plavby, zdejší místo je vhodné ke šnorchlování, je zde taverna, proslulá je místní kaplička, kde se často konají svatby). Během pobytu na ostrově se doporučuje navštívit klášter Panormitis, zdejší muzeum a další krásnou oblázkovou pláž Marathounda. Výlet do těchto míst organizuje přímo hotel pro své hosty svým mikrobusem. Z přístavu v Symi (Gialos) odplouvá též výletní loď na oblázkovou pláž Nanou, krásné tiché místo vhodné pro šnorchlování a plavaní v křišťálově čisté vodě.Kdo má rád pěší turistiku, objevování nepoznaného a nevšední zážitky, pro toho se doporučuje pláž Niborio, cca 6 km pěšky, cestou se mine za městem pěkná pláž Nos.

Pláž

Přímo naproti hotelu přes silnici je užší pláž s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, salónek, vnitřní bar a snackbar s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, vnitřní restaurace s venkovním posezením, venkovní kavárna, terasa se slunečníky a lehátky. Plážové osušky. Wi-Fi po celém areálu. Zahrádka, parkoviště.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem s výhledem do vnitrozemí a okolní výstavbu. Pokoje typu superior (jen pro 2 osoby) jsou na vyžádání - mají krásný výhled na moře, jsou vybaveny vanou a sprchou, župany a trepkami, rychlovarnou konvicí a Wi-Fi. Ostatní vybavení je stejné. Trezor na pokoji. Jednolůžkové pokoje mají výhled jen do vnitrozemí.

Kapacita

Celková kapacita je 60 pokojů.

Stravování

Snídaně i večeře bufet. Oběd - výběr z jídelního lístku.

Sport a aktivity

Slunečníky a lehátka na terase před hotelem (cca 5 m od moře). Plážpvý set je ev. též k dispozici na pláži cca 50 m od hoteu u místní taverny.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.