Další krásné řecké ostrovy

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2024 -Další krásné řecké ostrovy

Další krásné řecké ostrovy a Řecko

Pevninské Řecko, ostrovy Lefkada, Samos a další

Řecko a řecké ostrovy patří tradičně k turisticky nejoblíbenějším letním destinacím. Hřejivé sluneční paprsky, azurové moře, krásná příroda i historické památky jsou zaručeným tipem pro Vaši nádhernou dovolenou. Poleťte s námi do Řecka!

Athény jsou hlavním městem Řecka a nacházejí se na jižním výběžku řecké pevniny. Athény, historické město světového významu, ukrývá opravdové architektonické poklady, které s námi můžete navštívit - athénskou Akropoli, Parthenon, chrám Erechtheum, Propyleje, Agoru a mnoho dalšího.

Řecký ostrov Lefkada, který patří mezi tzv. Jónské ostrovy, je velmi oblíbenou dovolenkovou destinací mezi řeckými ostrovy. Díky svým plážím s jemným bílým pískem a tyrkysově modrému moři připomíná tropický ráj. Členitý terén ostrova je ideální pro aktivity jako pěší turistiku, cykloturistiku nebo vyjíždky na koních.

Řecký ostrov Samos patří mezi nejzelenější a nejhornatější ostrovy Egejského moře. Těšit se můžete zejména na chutě pravé řecké kuchyně a místních specialit, na odpočinek na krásných plážích nebo také na zdejší historické památky. Navštívit můžete např. hlavní město Samos s přístavem, Eupalinův tunel ze 6. století př. n. l. či Pythagorovy jeskyně.

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Kampos Village Resort foto:+ 18

Hotel Kampos Village Resort

cena od: 13.190 Kč
místo: Votsalakia - Kampos, Samos
pláž: cca 80 m, písčito-oblázková pláž
pořádající CK: Blue Style
 • all inclusive, hotel s přátelskou atmosférou, na klidném místě oblíbeného letoviska Votsalakia, taverny, kavárny a supermarket v bezprostřední blízkosti hotelu, ideální pro rodiny
 • standardní pokoje s balkonem nebo terasou, rodinné pokoje
 • komplex tvoří několik částí: Orteas, Artemis a Poseidon
 • 3 bazény s částí pro děti, dětské hřiště, dětské animační programy, dětský klub, fitness, šipky
 • oblíbená písčito-oblázková pláž Votsalakia cca 80 m
 • odlety z Prahy na 4 až 15 dní
Hotel St. Nicholas foto:+ 15

Hotel St. Nicholas

cena od: 20.290 Kč
místo: Mykali, Samos
pláž: cca 80 m, široká oblázková pláž
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, útulný hotel postavený v tradičním řeckém stylu a s krásným panoramatickým výhledem, nachází se cca 12 km od letiště a cca 8 km od hlavního města Samos
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • bazén, dětský bazén, bar u bazénu, zdarma Wi-Fi ve společných prostorách
 • cca 80 m od nádherné široké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky zdarma
 • odlety z Prahy na 7 nocí

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.