Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Alea & Suites

Alea & Suites

Alea Hotel & Suites

Alea & Suites přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 40.758552, 24.586371
adresa: Skala Prinou, 64010 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 58300
email: info@aleahotel.com

Poloha

Moderní hotelový areál se nachází v klidném prostředí přímo u vlastní dlouhé pláže. Je vzdálený cca 1 km po silnici od menšího letoviska Skala Prinos, kam se lze také dostat příjemnou procházkou po pláži (cca 300 m). Nejbližší obchod je cca 100 m od hotelu. V letovisku Skala Prinos jsou další obchody, půjčovny aut, motorek i kol, škola potápění, bankomat i přístav, odkud odplouvají trajekty do Kavaly. Známý přístav Limenas je vzdálen cca 15 km. Velký supermarket je ve vzdálenosti cca 2,3 km směrem k hlavnímu městu. Autobusová zastávka je přímo před hotelem.

Pláž

Dlouhá písečná pláž (cca 120 m) s hrubším pískem, široká cca 30 m, je hned u hotelu. Vstup do moře je zde velmi pozvolný. Na pláži je též snackbar a lá cart restaurace, hřiště na volejbal a plážový fotbal. K dispozici jsou lehátka a slunečníky, k zapůjčení plážové osušky.

Vybavení

Rozlehlý hotelový komplex se skládá z několika budov umístěných v zahradě okolo bazénů. V hotelu je vstupní hala s recepcí, výtahy, salónek s TV/SAT, bar s možností venkovního posezení na terase, restaurace s venkovním posezením na terase a výhledem na bazén a moře, bar a snackbar u bazénu, bazén (lehátka a slunečníky), dětský bazén, konferenční sál, minimarket, vnitřní bazén, fitness centrum a malá tělocvična, jacuzzi, sauna, kosmetický salon, stolní tenis, animační programy. Wi-Fi v téměř celém areálu hotelu.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje superior s možností přistýlky a junior suite až pro 4 osoby (na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, ledničkou, TV/SAT, trezorem, balkónem nebo terasou. V suitách je rozkládací gauč. Pokoje typu luxury suites jsou jen na vyžádání (lze objednat i s vlastním bazénem). Dětská postýlka na vyžádání.

Sport a aktivity

3 venkovní bazény, jeden s jacuzzi, 1 vnitřní bazén (vyhřívaný jen v květnu a říjnu) s oddělenou částí s jacuzzi, dětský venkovní bazén, slunečníky u bazénu a na pláži, dětský koutek v zahradě v chaloupce, miniclub pro děti 4-12 let, cca 6x týdně. Spa centrum - fitcentrum, sauna, pára, jacuzzi, masáže, stolní tenis.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.