Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Alexandra Golden Boutique

Alexandra Golden Boutique

Alexandra Golden Thassos Boutique Hotel

Alexandra Golden Boutique přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 40.722778, 24.756303
adresa: Skala Panagias Golden Beach, 64004 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 58212
email: book@alexandragoldenhotel.com

Poloha

Alexandra Golden Boutique je hotel určený pouze pro dospělé. Nachází se u jedné z nejkrásnější, několik kilometrů dlouhé pláže Golden Beach na Thassosu. Letovisko Skala Potamia leží v zátoce odkud je výhled na krásně zelenou okolní přírodu a hory. Hotel prošel v roce 2017 rekonstrukcí a nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Pro náročnější klienty, kteří chtějí více soukromý, jsou zde i pokoje s vlastním bazénem.V okolí hotelu naleznete restaurace a taverny, větší obchod s potravinami se nachází v centru letoviska, které je vzdáleno cca 2 km. Hlavní město Thassos je vzdáleno cca 12 km.

Pláž

Hotel se nachází u soukromé písečné pláže Golden Beach, která byla oceněna Modrou Vlajkou.

Vybavení

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí (24 hodin), restaurací, barem u bazénu, restaurací na pláži, 2 venkovními bazény s jacuzzi, spa centrem a fitness centrem.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. Pokoj typu Junior Suite je vybaven koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fénem, individuálně ovladatelnou klimatizací, satelitní televizí, trezorem, Wi-Fi připojením, balkonem nebo terasasou s výhledem do zahrady. Za příplatek je možná Junior Suite s výhledem na moře. Junior Suite se soukromým bazénem byly postaveny v roce 2017, jsou vybaveny stejně jako Junior Suite pokoje, mají navíc rozsáhlejší koupelnu se sprchovým koutem i vanou. Tyto pokoje mají výhled do zahrady. Dalším typem pokoje je Suite v mezonetovém stylu se soukromým bazénem a s výhledem na moře. Tento pokoj se skládá ze 2 poschodí - v přízemí je oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnou, v patře se nachází ložnice a druhá koupelna. Vybavení je stejné jako u předchozích typů pokojů.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.