Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Astris Sun Hotel

Astris Sun Hotel

Astris Sun Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Astris, Thassos
mapa: Thassos, Astris Sun Hotel na mapě Google maps
gps: 40.583398, 24.642098
adresa: Astrís, 64002 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 51281
email: info@astrissunhotel.gr

Poloha

Vyhledávaný hotel s velmi příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidné oblasti, je obklopen olivovými háji, vysokými horami a přes cestu několika menšími plážemi. Poblíž hotelu je pár minimarketů s potravinami a základními potřebami a 2 taverny. Ve vzdálenosti cca 1 000 m od hotelu je pláž Psili Ammos (neboli Jemný písek), která je velmi ceněna právě kvůli kvalitě svého písku. Tato pláž je organizovaná, plážový set k dispozici. Jsou zde možnosti vodních sportů, malý obchůdek, sprchy a převlékárny. Na druhou stranu od hotelu, ve vzdálenosti cca 2 km, se nachází pláž Salonikos, což je malá mořská zátoka s drobnými oblázky. V oblasti Pefkari, která je vzdálena cca 7 km, jsou možnosti využití široké nabídky vodních sportů, včetně přístrojového potápění. Doporučuje se individuální návštěvu Potosu se spoustou taveren, kavárniček, obchůdků se suvenýry a nočním životem (jsou zde i bankomaty a pošta) - cca 5 km. V Potosu je též pestrá nabídka vodních sportů - jet ski, ski, banana, fly fish, rings, sofa, parasailing a další. Z Potosu je možné vydat se po asfaltové silnici do jedné z místních horských vesnic - Theologos. Nejrušnější a nejživější středisko na jižním cípu ostrova - Limenaria - je vzdáleno cca 9 km. Zátoka Aliki s průzračně čistou vodou, písčitou pláží, piniemi porostlým výběžkem do moře, kolem kterého se rozkládá původní vytěžený mramorový důl - je vzdálena cca 11 km od hotelu.

Pláž

Přírodní pláž Astris, částečně písčitá i kamenitá, a čisté moře s pozvolným vstupem jsou vzdáleny jen cca 100 m, přes silnici. Doporučují se boty do vody.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, vnitřní bar, venkovní terasa, vnitřní restaurace s TV se satelitním příjmem, venkovní restaurace, internetový koutek, venkovní bar a snackbar, velká zahrada a parkoviště. Wi-Fi v prostorách hotelu. Žehlička k zapůjčení na recepci.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka a pokoje pro rodiny s dětmi - s možností dvou přistýlek nebo třetího pevného lůžka a přistýlky pro čtvrtou osobu. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s malou vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén a hory, na les nebo směrem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání.

Kapacita

V hotelu je celkem 54 pokojů.

Stravování

Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, servírovaná večeře (předkrm, salát, hlavní jídlo a dezert).

Sport a aktivity

Bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě. Stolní tenis, tenis, kulečník. Vodní sporty banán, ringo, kánoe, šlapadla, parasailing, vodní skútr, motorový člun.

Děti

Dětský koutek, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.