Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Atrium Hotel

Atrium Hotel

Atrium Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Potos, Thassos
mapa: Thassos, Atrium Hotel na mapě Google maps
gps: 40.603752, 24.610474
adresa: Potos, 64002 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 53400
email: atrium@atriumthassos.gr

Poloha

Velmi příjemný stylový třípodlažní hotel s ideální polohou se nachází ve velmi klidné oblasti v zeleni, uprostřed pěkně upravené zahrady a přímo u čistého moře a písečné pláže. Hotelová zahrada nabízí spoustu přírodního stínu, jsou zde i tichá zákoutí pro ty, kdo zatouží po soukromí. Letovisko Potos, nejrušnější a nejživější centrum na ostrově, je vzdáleno cca 600 m od hotelu (lze dojít po silnici nebo po pláži). Zde jsou taverny, restaurace, kavárny, bary, minimarket a stánky se suvenýry. Nedaleko, pouhé cca 3 km, leží Limenaria, největší město jihu ostrova, které nabízí vše, co by snad turistovi mohlo v Potosu scházet. Ideálně je mezi těmito centry umístěná malá pláž Pefkari s nepřebernou nabídkou vodních sportů a potápění. Kontrast s těmito rušnými středisky představuje horská vesnička Theologos, cca 11 km daleko. Je jednou z nejstarších usedlostí na ostrově a nabízí možnost nahlédnutí do původního a tradičního životního stylu ostrovanů. Autobusová zastávka městské linky je na křižovatce s hlavní silnicí, autobus jezdí několikrát denně.

Pláž

Písečná pláž místy s drobnými kamínky nebo oblázky, které jsou i při vstupu do moře, je hned před hotelem. Zdejší pláž bývá pravidelně oceňována modrou vlajkou EU.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, konferenční místnost, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu, venkovní kavárna, taverna u pláže, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní terasa, pěkně udržovaná zahrada a parkoviště. Wi-Fi v areálu hotelu.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka, 2 typy pokojů pro rodiny se 4 lůžky: 2 oddělené ložnice nebo ubytování typu mezoneta, které tvoří přízemí a patro. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na hory nebo moře. Ubytování pro 1 osobu je možné ve standardním pokoji s neobsazeným lůžkem. Některé pokoje mohou být propojené (rodinné - na vyžádání).

Kapacita

V hotelu, který se skládá z hlavní budovy a vedlejšího křídla, je celkem 44 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

Bazén, lehátka u bazénu, v zahradě jsou namísto slunečníků stromy, které poskytují přirozený stín. Stolní tenis. Fitcentrum a sauna. Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži.

Děti

Malý dětský koutek, dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.