Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Christos Studios Beach

Christos Studios Beach

Christos Studios Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Limenaria, Thassos
gps: 40.626516, 24.569994
adresa: Limenaria, 64002 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 52868
+30 69482 79980
email: navagio91@hotmail.com

Poloha

Velmi příjemná studia, situovaná v těsné blízkosti moře ve dvoupatrové budově, se nachází na okraji letoviska Limenaria. Přístav je ve vzdálenosti cca 700 m (pod palácem zde zvaným Palatáki, postavený německou firmou zabývající se těžbou minerálů), odtud odplouvají výletní lodičky. U přístavu je též pošta. Odtud, ve vzdálenosti cca 500 m, je turistické centrum letoviska, zde je pošta, banka, bankomat, obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, kavárny, taverny, lékař, lékárna, pekárna. Cesta do přístavu a centra vede kolem pláže. V těsném sousedství studií je supermarket a prodejna s plážovým vybavením. Sousední letovisko Trypiti (cca 3 km). Z Limenarie vede chodník do střediska Pefkari, kde je možné provozovat vodní sporty (velmi pestrá nabídka, od kánoe po motorový člun, plážový servis. Rušné středisko Potos je cca 4 km. Autobusová zastávka je cca 200 m.

Pláž

Písčito-oblázková pláž (tvořená hrubším pískem a směsí pěkných oblázků různých velikostí) je hned u studií, cca 15 m, přes komunikaci, která je jen zřídkakdy používána auty. Vstup do moře je pozvolný. U pláže jsou sprchy.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce u baru, bar a kavárna u bazénu, příjemná venkovní restaurace sousedící s pobřežní promenádou, kde se podávají snídaně a večeře, bar Navagio na pláži. Malá zahrádka. Wi-Fi v areálu.

Ubytování

Studia pro 1 nebo 2 osoby s možností jedné až dvou přistýlek, obvykle pevná lůžka. Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, trezorem, balkónem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře, bazén nebo zahrádku. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem.

Kapacita

Celková kapacita studií je 12 jednotek.

Stravování

Servírované rozšířené kontinentální snídaně. Servírované večeře se skládají ze 4 chodů (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).

Sport a aktivity

Bazén, lehátka u bazénu (některé pod stromy poskytujícími přirozený stín), slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Bazének pro děti, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.