Greece

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi - Řecko - Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta a další

Animační programy, dětské kluby, tobogány - léto 2021

Rodinná dovolená s malými dětmi si klade na výběr zájezdu speciální požadavky, zejména co se týká kvality hotelu a zázemí v podobě bazénů a dalších aktivit pro nejmenší.

Vybrali jsme proto pro Vás příjemné, moderní hotely s výbornou kuchyní a all inclusive programem, zasazené do prostorných zahrad či okolní zeleně. Hotely jsou vybavené dětským hřištěm a několika bazény včetně dětských brouzdališť, bonusem jsou poté např. malé aquaparky přímo u hotelu, animační programy v češtině pro děti i dospělé či dětské kluby. Dovolenkujeme-li s malými dětmi, velkou výhodou je také blízkost pláže.

Řecko a řecké ostrovy jsou tradičně jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolené a pro rodinné dovolené s malými dětmi naprosto ideální, neboť lety trvají přijatelnou dobu, jsou tu krásné pláže a mezi řeckými hotely lze vybrat velmi kvalitní a zároveň takové, které jsou přizpůsobené i těm nejmenším.

Podívejte se na naše LAST MINUTE tipy pro dovolenou s dětmi a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos a další.

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Labranda Sandy Beach Resort foto:+ 17

Hotel Labranda Sandy Beach Resort

cena od: 16.590 Kč
místo: Agios Georgios, Korfu
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Blue Style
 • LAST MINUTE, all inclusive, hotel s přátelskou atmosférou, v nabídce také rodinné pokoje, oblíbené letovisko, noční život a nákupy na dosah
 • bazény pro dospělé a dětský bazén se skluzavkami, přímo u písčité pláže (lehátka a slunečníky zdarma)
 • klubový hotel s dětským Croco Club - animační sezona od 1. 7. do 31. 8. 2021
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní od 30. 5. 2021
Pegasos Beach & Deluxe Resort foto:+ 36

Pegasos Beach & Deluxe Resort

cena od: 18.990 Kč
místo: Faliraki, Rhodos
pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže
pořádající CK: Alexandria
 • LAST MINUTE, all inclusive, velmi oblíbený a žádaný hotel, nachází se v rozlehlém hotelovém areálu v jednom z nejoblíbenějších letovisek Faliraki, velmi dobře vybavený vč. bazénu pro děti, toboganu či dětského hřiště
 • přímo u dlouhé a široké písčito-oblázkové pláže (slunečníky a lehátka zdarma)
 • animační program v češtině pro děti i dospělé: 21. 6. - 11. 9. 2021
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí od 1. 6. 2021
Hotel Star Beach Village foto:+ 6

Hotel Star Beach Village

cena od: 20.480 Kč
místo: Chersonissos, Kréta
pláž: cca 50 m, písečná pláž
pořádající CK: Fischer
 • LAST MINUTE, all inclusive, hotel vhodný pro rodiny s dětmi, bohaté vyžití pro děti i dospělé, vstup do aquaparku v ceně
 • hotel nabízí dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi
 • písečná pláž přes pobřežní promenádu (lehátka a slunečníky na pláži zdarma)
 • odlety z Prahy na 7 nocí od 16. 5. 2021

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.