Greece

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi - Řecko - Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta a další

Animační programy, dětské kluby, tobogány

Rodinná dovolená s malými dětmi si klade na výběr zájezdu speciální požadavky, zejména co se týká kvality hotelu a zázemí v podobě bazénů a dalších aktivit pro nejmenší.

Vybrali jsme proto pro Vás příjemné, moderní hotely s výbornou kuchyní a all inclusive programem, zasazené do prostorných zahrad či okolní zeleně. Hotely jsou vybavené dětským hřištěm a několika bazény včetně dětských brouzdališť, bonusem jsou poté např. malé aqvaparky přímo u hotelu, animační programy v češtině pro děti i dospělé či dětské kluby. Dovolenkujeme-li s malými dětmi, velkou výhodou je také blízkost pláže.

Řecko a řecké ostrovy jsou tradičně jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolené a pro rodinné dovolené s malými dětmi naprosto ideální, neboť lety trvají přijatelnou dobu, jsou tu krásné pláže a mezi řeckými hotely lze vybrat velmi kvalitní a zároveň takové, které jsou přizpůsobené i těm nejmenším.

K jednotlivým nabídkám můžete nyní získat velmi zajímavou FIRST MINUTE slevu a další bonusy jako např. nízké zálohy, cestovní pojištění zdarma, na vybraných termínech či hotelech děti zcela zdarma / pobyt zdarma apod., dotované zájezdy pro seniory (věk 55+ či 60+) nebo i zvýhodněnou cenu parkování u letiště. Věříme, že naši klienti také velmi ocení bezplatnou změnu zájezdu i několik dní před plánovaným odletem a vrácení peněz v případě, že by situace kolem epidemie Covid-19 nedovolila zájezd realizovat.

Podívejte se na naše tipy pro dovolenou s dětmi a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos a další.

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Olive Garden foto:+ 16

Hotel Olive Garden

cena od: 12.790 Kč
místo: Lardos, Rhodos
pláž: cca 450 m, písčito-oblázková
pořádající CK: Blue Style
 • FIRST MINUTE akce - sleva až 41 %
 • all inclusive, hotel v klidné lokalitě a s rodinnou atmosférou, úžasné zázemí pro děti - aquapark se skluzavkami přímo u hotelu, dětský klub a animační programy pro děti i dospělé (klubový hotel)
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 6 až 15 nocí
 • cena po slevě od 12 790,- Kč / dosp. osoba
 • záloha pouze 1 500,- na celou rezervaci, děti zdarma a super slevy pro dospělé, základní pojištění zdarma (kryje i onemocnění Covidem-19 v zahraničí), změna zájezdu zdarma (ještě týden před odletem)
 • největší slevy a výhody First minute akce do 15. 3. 2021!
Sovereign Beach Alexandria Club foto:+ 35

Sovereign Beach Alexandria Club

cena od: 16.990 Kč
místo: Kardamena, Kos
pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže
pořádající CK: Alexandria
 • FIRST MINUTE akce - největší slevy a výhody do 14. 3. 2021!
 • all inclusive, hotel umístěný v krásné a rozlehlé zahradě, přímo u písčito-oblázkové pláže, vhodné pro rodinnou dovolenou, animační program v češtině pro děti i dospělé, dětský klub (animační sezona 14. 6. - 11. 9.)
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí
 • cena po slevě od 16 990,- Kč / dosp. osoba
 • záloha pouze 990,- Kč na osobu, super slevy pro dospělé a až dvě děti zcela zdarma, změna zájezdu zdarma (ještě 10 dní před odletem)
Hotel Stella Village foto:+ 7

Hotel Stella Village

cena od: 21.690 Kč
místo: Analipsis, Kréta
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Fischer
 • FIRST MINUTE akce - sleva až 36 %
 • all inclusive, klidná dovolená, vhodné pro rodinnou dovolenou, nádherný mini-aquapark pro děti v hotelovém areálu, přímo u písčité pláže
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 11 nocí
 • cena po slevě od 21 690,- Kč / dosp. osoba
 • záloha pouze 1 990,- Kč na osobu, sleva pro dospělé až 36 % / nebo 1. dítě zcela zdarma, storno zdarma bez udání důvodů (ještě 30 dnů před odletem), změna zájezdu zdarma (ještě 10 dnů před odletem)
 • třetí vlna FIRST MINUTE akce - slevy a výhody do 31. 3. 2021!

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.