Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi - Řecko - Rhodos, Zakynthos, Kos, Kréta a další

Animační programy, dětské kluby, tobogány - léto 2022

Rodinná dovolená s malými dětmi si klade na výběr zájezdu speciální požadavky, zejména co se týká kvality hotelu a zázemí v podobě bazénů a dalších aktivit pro nejmenší.

Vybrali jsme proto pro Vás příjemné, moderní hotely s výbornou kuchyní a all inclusive programem, zasazené do prostorných zahrad či okolní zeleně. Hotely jsou vybavené dětským hřištěm a několika bazény včetně dětských brouzdališť, bonusem jsou poté např. malé aquaparky přímo u hotelu, animační programy v češtině pro děti i dospělé či dětské kluby. Dovolenkujeme-li s malými dětmi, velkou výhodou je také blízkost pláže.

Řecko a řecké ostrovy jsou tradičně jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolené a pro rodinné dovolené s malými dětmi naprosto ideální, neboť lety trvají přijatelnou dobu, jsou tu krásné pláže a mezi řeckými hotely lze vybrat velmi kvalitní a zároveň takové, které jsou přizpůsobené i těm nejmenším.

Podívejte se na naše tipy pro dovolenou s dětmi a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos a další.

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Caretta Beach Resort foto:+ 11

Hotel Caretta Beach Resort

cena od: 13.190 Kč
místo: Kalamaki, Zakynthos
pláž: cca 850 m, písčitá pláž
pořádající CK: Blue Style
 • all inclusive, oblíbený hotel s rodinnou a přátelskou atmosférou, nejbližší nákupní možnosti cca 200 m, součástí hotelu je minimarket
 • apartmány s oddělenou ložnicí (max. obsazenost 3 dospělí a 1 dítě)
 • několik bazénů pro dospělé i děti, aquapark se skluzavkami zdarma, dětské hřiště, miniklub, animační programy, zdarma také fitness centrum, za poplatek zábavní park Caretta Fun Park Center
 • cca 850 m písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (minibus na pláž zdarma)
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní

LAST MINUTE akce Léto 2022:

 • poslední volné termíny v září a říjnu 2022
Hotel Akti Beach Club foto:+ 21

Hotel Akti Beach Club

cena od: 19.290 Kč
místo: Kardamena, Kos
pláž: cca 50 m, písčito-oblázková pláž
pořádající CK: Blue Style
 • ultra all inclusive, krásný hotel s rodinnou a přátelskou atmosférou, leží v klidné oblasti oblíbeného letoviska Kardamena, nejbližší obchůdky cca 50 m, centrum města Kardamena cca 5 km (minibus zdarma)
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, pokoje se sdíleným bazénem, rodinné pokoje (s 1 nebo 2 ložnicemi), pokoje pouze pro 16+ věk
 • bazény pro dospělé, dětské bazény (jeden s dětskými skluzavkami), dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka, zdarma minigolf, fitness, tenis
 • cca 50 m písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar v rámci AI
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 4 až 15 dní

LAST MINUTE akce Léto 2022:

 • poslední volné termíny v září a říjnu 2022

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.