Greece

Last minute

Last minute - Řecko - Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta a další

Léto se rychle přiblížilo, přísná hygienická opatření se rozvolnila a vy si tak můžete nyní prohlédnout nabídku těch nejzajímavějších last minute zájezdů do Řecka! Aktuální nabídka zájezdů reflektuje aktuální situaci a nové podmínky v jednotlivých destinacích.

15. 6. 2020 se pro české občany otevřela mezinárodní letiště v Athénách a v Soluni i za účelem turistiky a bez povinné karantény. Od 1. 7. 2020 se k nim přidávají další řecká letiště, včetně řeckých ostrovů. A právě ty nejbližší, červencové termíny zájezdů můžete nyní získat s velmi lákavou last minute slevou!

Pro letošní sezonu se setkáme i s novinkami jako např. s hotely vyhrazenými pouze pro české turisty nebo s připojištěním pro případy onemocnění Covid-19. Cestovní kanceláře také očekávají menší obsazenost hotelů a bonusem tak mohou být i volnější pláže nebo např. méně turistů na památkách.

Podívejte se na naše tipy z last minute nabídky jednotlivých cestovních kanceláří a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos nebo Korfu a další.

Hotel Koralli foto:+ 22

Hotel Koralli

cena od: 17.990 Kč
místo: Kamari, Santorini
pláž: cca 50 m, lávová pláž
pořádající CK: FIRO-tour
 • LAST MINUTE, polopenze, sleva pro seniory
 • malý rodinný hotel (max. 15 pokojů), cca 50 m od lávové pláže a 100 m od centra Kamari
 • odlety z Prahy na 7 a 14 nocí od 7. 7. do 28. 7. 2020 (last minute) - cena od 17 990,-
 • do 22. 6. 2020 speciální nabídka 15% slevy na další termíny od 4. 8. do 29. 9. 2020 - cena od 15 036,-
Pegasos Beach & Deluxe Resort foto:+ 36

Pegasos Beach & Deluxe Resort

cena od: 24.990 Kč
místo: Faliraki, Rhodos
pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže
pořádající CK: Alexandria
 • LAST MINUTE, all inclusive, až 2 děti do 13 let pobyt a all inclusive zdarma
 • velmi oblíbený a žádaný hotel, přímo u písčito-oblázkové pláže, slunečníky a lehátka zdarma
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí od 1. 7. do 30. 7. 2020 (last minute)
 • další termíny od 1. 8. do 9. 10. 2020 - dítě zcela zdarma, na vybraných termínech senior program
Angela Beach foto:+ 8

Angela Beach

cena od: 17.380 Kč
místo: Roda, Korfu
pláž: cca 100 m, písečno-oblázková
pořádající CK: Fischer
 • LAST MINUTE, all inclusive
 • oblíbený hotel, místo vhodné pro rodinnou a plážovou dovolenou, cca 100 m od písečno-oblázkové pláže, lehátka a slunečníky zdarma, nejbližší město Roda cca 3 km
 • vybrané odlety z Prahy a Brna na 7 až 14 nocí od 2. 7. do 20. 8. 2020 (last minute)
 • další odlety z Prahy a Brna na 7 až 14 nocí od 6. 7. do 14. 9. 2020

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.