Greece

Speciální tipy

Speciální tipy - Řecko - Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta a další

Ovlivňují váš výběr dovolené nějaké speciální požadavky? Nebo se chcete jen tak pro zajímavost podívat, s čím nadstandardním se můžete v nabídce zájezdů cestovních kanceláří setkat? Pak si jistě prohlédněte i naše Speciální tipy na dovolenou v Řecku!

Vedle klasických požadavků na typ ubytování, vzdálenost pláže či společenské vyžití přicházejí klienti také se speciálními přáními, jako např. užít si dovolenou i se svými mazlíčky, strávit svůj pobyt v Řecku aktivně a sportem (např. golfem, potápěním), nebo naopak nechat se rozmazlovat ve wellness centru. Pro klienty se zdravotním hendikepem je zase nutností bezbariérový přístup do hotelu i na pláž. To vše cestovní kanceláře zohledňují a do nabídek zájezdů zařazují i hotely, které tyto nároky splňují.

Můžeme vám také nabídnout ideální zájezd z hlediska složení vaší cestovní skupiny. Někdo hledá rodinný zájezd s tím, aby byly spokojené hlavně malé děti, větší rodiny se poohlížejí spíše po multigenerační dovolené a jiní touží naopak po klidu a tichu bez dětí pobíhajících okolo (tzv. "only adults" hotely). Některé prázdninové resorty jsou vhodné čistě pro plážovou a odpočinkovou dovolenou, jiné destinace naopak přímo vybízejí k výletům do okolí. Kromě pobytových zájezdů sledujeme také nabídky poznávacích zájezdů.

Do letošní nabídky pobytových zájezdů byly zařazeny i novinky reagující na současnou situaci kolem koronavirové epidemie. Jednou z takových specialitek jsou např. hotely určené výhradně pro českou klientelu. Aktuálně začaly cestovní kanceláře ke klasickému cestovnímu pojištění nabízet i připojištění, které by mělo krýt nejen léčebné výlohy při onemocnění Covid-19, ale i další náklady vztahující se např. ke znemožnění návratu do ČR.

V této části zároveň najdete také časově omezené akce typu valentýnská sleva, 1+1 zdarma, 3 v 1 ceně, týden s ostrovem Santorini apod.

Podívejte se na naše Speciální tipy vybrané z nabídek jednotlivých cestovních kanceláří a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos nebo Korfu a další.

Talea Beach Resort foto:+ 7

Talea Beach Resort

cena od: 14.990 Kč
místo: Bali, Kréta
pláž: přímo u písečné pláže
pořádající CK: Victoria
 • SPECIÁLNÍ AKCE 3 V 1 CENĚ (doprava + ubytování + strava), 1. dítě do 14 let zcela zdarma (vč. letenky), 2. dítě do 14 let 8.990,-
 • all inclusive, poklidný hotelový resort s velkou zahradou, přímo u písečné pláže
 • odlety z Brna na 7 nocí od 8. 7. do 30. 9. 2020
 • na nejbližší termíny last minute akce!
Hotel Mayor La Grotta Verde Grand Resort foto:+ 16

Hotel Mayor La Grotta Verde Grand Resort

cena od: 21.090 Kč
místo: Agios Gordios, Korfu
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Blue Style
 • DOVOLENÁ IDEÁLNÍ PRO DOSPĚLÉ - speciální tip na romantickou dovolenou (dovolená bez dětí, hotel akceptuje hosty starší 16 let)
 • moderní hotel, all inclusive nebo polopenze, písčitá pláž přímo pod hotelem (přístupná po schodech)
 • odlety z Prahy na 5 až 15 dní od 15. 7. do 27. 9. 2020
 • na nejbližší termíny last minute akce!
Hotel Star Beach Village foto:+ 6

Hotel Star Beach Village

cena od: 22.990 Kč
místo: Chersonissos, Kréta
pláž: cca 50 m, písečná pláž
pořádající CK: Fischer
 • HURÁ NA TOBOGÁNY - speciální rodinná dovolená s vodními atrakcemi
 • all inclusive, hotel vhodný pro rodiny s dětmi, vstup do aquaparku v ceně, písečná pláž přes pobřežní promenádu
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí od 4. 7. do 19. 9. 2020
 • na nebližší termíny last minute akce!

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.