Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Achillion Studios

Achillion Studios

Achillion Studios přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Amoudi, Zakynthos
gps: 37.840659, 20.806894
adresa: Amoudi, 29090 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 61325
email: geo-ele@otenet.gr

Poloha

Malý rodinný hotel je postaven na nízkém travnatém ochozu přímo nad mořem v centru malé osady Amoudi, která sousedí s vesničkou Xehoriati. Na menší písečnou pláž se dostanete velmi snadno, vydáte-li se po cestičce podél moře nebo projdete-li zahradou a pak budete pokračovat po strmější cestě a schodech na pláž. Přímo pod hotelem je další malá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Ve vzdálenosti cca 1 km jsou další pláže, které se jmenují Gerakari a Psarou. V okolí jsou obchody a taverny.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 50 m od hotelu.

Vybavení

U hotelu je bazén s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky, telefon na kartu, bar a výborná řecká restaurace, kde si můžete dopřát snídani, oběd, večeři i zmrzlinu. U hotelu je dobře udržovaná zahrada s květinami a rozsáhlými trávníky. V restauraci a u bazénu je Wi-Fi.

Ubytování

Dobře zařízená a prostorná studia jsou vybavena dvěma lůžky s možností vyžádání až dvou přistýlek pro děti (rozkládací křeslo nebo rozkládací lůžko), sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, TV a prostorným zastřešeným balkónem nebo terasou. Dětská postýlka je na vyžádání. Studia jsou v přízemí, prvním a druhém patře a všechna mají krásný výhled na moře, některá mají výhled částečně zastíněný vegetací.

Stravování

Vlastní nebo možnost stravování ve zdejší restauraci. Restaurace má celodenní provoz, kuchyně je skvělá. Jídlo se podává ve vnitřní restauraci nebo na zastřešené terase s krásným výhledem na moře

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.