Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Alexander Hotel

Alexander Hotel

Hotel Alexander the Great

prověřeno
Tento hotel je prověřen námi nebo některým z našich osvědčených recenzentů. Všechny důležité údaje obsažené v detailu hotelu jsou osobně zkontrolované a většinou zde najdete také autentické dovolenkové fotografie recenzentů.
Alexander Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Laganas, Zakynthos
gps: 37.730564, 20.868348
adresa: Laganas, 29092 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 51580
+30 26950 51584
email: info@hotelalexander.gr

Poloha

Prostorný hotelový areál s příjemnou atmosférou se nachází v Laganasu, v nejžádanějším letovisku na ostrově, v jeho klidnější části, ale blízko nákupním i zábavním možnostem. Do samotného rušného centra střediska, kde najdete vše, co může turista na dovolené žádat, je to procházkou cca 5 minut chůze. Jsou zde nespočetné možnosti zábavy přes den i v noci. Nechybí rychlá občerstvení, restaurace, taverny, bary, kavárny, obchody s potravinami, suvenýry, oblečením, plážovým vybavením, pekárna, klenotnictví, zlatnictví, lékárny, bankomat, diskotéky, noční kluby, půjčovny aut, motorek a kol. Ve vzdálenosti cca 50 m je zastávka autobusu, kterým lze cestovat pohodlně do hlavního města.

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází cca 400 m od hotelu a je k dosažení přes silnici. Vstup do moře je pozvolný. V letovisku jsou i další vzdálenější pláže, kde je též příjemné koupání.

Vybavení

Prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek, vnitřní bar s pianem, vnitřní restaurace, bar a snackbar u bazénu, minimarket/obchůdek se suvenýry, zahrada, parkoviště, WIFI v prostoru recepce a na většině pokojů.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, zahrady, bazén nebo směrem na moře. Dětská přistýlka na vyžádání.

Kapacita

V tomto dvoupatrovém hotelu je 175 pokojů (1 a 2 lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti nebo s 2 přistýlkami nebo lůžky).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Služby

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně 1x týdně řecký večírek.

Sport a aktivity

2 venkovní bazény, venkovní jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, 4 kulečníky, videohry, stolní tenis, masážní křeslo, sauna, fitcentrum. Vodní sporty na pláži (šlapadla, kajak, jet-ski).

Děti

Bazének pro děti, dětské hřiště a miniklub.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Věk autora: 54 let Datum pobytu: září 2018
Fotorecenze
Ubytování: ** Strava: ** Hotel: ** Služby: ** Okolí: ** CELKEM: **
zobraz další položky recenze

Fotografie

Cestovní kancelář - VTT

skryj další položky recenze