Hotely na ostrově Zakynthos

Cavo D´oro

Cavo D´oro Hotel, Cavo D'oro Zante

Cavo D´oro přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kalamaki, Zakynthos
gps: 37.739947, 20.907573
adresa: Kalamaki, 29100 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 45948
email: info@cavodorozante.com

Poloha

Oblíbený hotelový komplex je situován nedaleko centra známého letoviska Kalamaki jen cca 200 m od krásné písčité pláže, která je celosvětově proslulá hnízdišti obřích želv Caretta Caretta. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (bary, restaurace, obchody, půjčovny automobilů). Mezinárodní letiště Zakynthos je vzdáleno 4 km od resortu. Do rušného vedlejšího letoviska Laganas i do hlavního města Zakynthos jezdí přímá autobusová linka. Hotel je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí (hlavní město Zakynthos, vesnička Exochora, pláž Navajo, ostrov Kefalonia, vodní park v Sarakinado).

Pláž

Krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou nemotorizovaných vodních sportů (loďky, šlapadla, windsurfing, potápění, šnorchlování) se nachází cca 200 m od hotelu. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Pláž Kalamaki je celosvětově známá tím, že sem každoročně připlouvají klást vejce obří želvy Caretta Caretta.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, internetový koutek, možnost Wi-fi připojení, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, pool bar s restaurací a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje/apartmány (dvě místnosti) s možností dvou přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), vybaveným kuchyňským koutem, lednicí, telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem a balkonem. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání.

Kapacita

112 pokojů rozmístěnýmch v několika dvoupatrových budovách obklopených vzrostlou zelení.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.