Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Porta del Mar

Porta del Mar

Porta del Mar Beach Villas

Porta del Mar přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Amoudi, Zakynthos
gps: 37.838448, 20.813751
adresa: Psarou Beach, 29100 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 65082
+30 69326 50202
email: info@portadelmar.com
portadelmar@gmail.com

Poloha

Tradiční vilky se nacházejí v malebné osadě na ostrově Zakynthos, cca 1,5 km od letoviska Amoudi, nedaleko od hlavních památek a zajímavostí ostrova. Vilky nabízejí klid a pohodu svým umístěním přímo na krásné pláži Psarou.

Pláž

Přímo u ubytování je krásná písčito-oblázková pláž.

Vybavení

Krásná zahrada s lehátky, venkovní posezení, dětské hřiště, tělocvična, sportovní možnosti, parkoviště, půjčovna kol a kánoí, dovoz nákupu.

Ubytování

Porta del Mar se skládá z malých vilek pro páry nebo rodiny s malými dětmi, vilek s 1 ložnicí a vilek se 2 ložnicemi. Malá vilka má velkou manželskou postel a rozkládací gauč (až pro 2 malé děti), plně vybavenou kuchyň. Vilka s 1 ložnicí má velkou manželskou postel a rozkládací gauč (pro 1 dospělého nebo 2 malé děti) v obývací místnosti s plně vybavenou kuchyní. Vila se 2 ložnicemi má v patře ložnici s velkou manželskou postelí, ložnice v přízemí má 2 oddělená lůžka. V přízemí je i obývací místnost s plně vybavenou kuchyní a rozkládacím gaučem (pro 1 dospělého nebo 2 malé děti). Všechny vily mají luxusní koupelnu (velká vila má 2), fén, Wi-Fi, klimatizaci, sejf, TV/SAT/DVD, vařič, troubu, ledničku, nádobí, toastovač, varnou konvici, župany, plážové ručníky a balkón nebo terasu. Okna i dveře jsou vybaveny sítěmi proti komárům. Dětská postýlka a židlička jsou na vyžádání.

Stravování

V udržované zahradě je malá restaurace/bar s terasou u moře. Restaurace nabízí tradiční řecké a zakynthoské pokrmy z vlastních nebo lokálních čerstvých surovin. V restauraci se pořádají řecké večery a večery s ochutnávkami, můžete si zde naplánovat oslavu narozenin, žádost o ruku nebo svatbu.

Sport a aktivity

Tělocvična, sportovní možnosti, půjčovna kol a kánoí.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.