Hotely na ostrově Zakynthos

Hlavní strana -Hotely -Zakynthos -Zante Blue Beach Hotel

Zante Blue Beach Hotel

Turtle Beach

prověřeno
Tento hotel je prověřen námi nebo některým z našich osvědčených recenzentů. Všechny důležité údaje obsažené v detailu hotelu jsou osobně zkontrolované a většinou zde najdete také autentické dovolenkové fotografie recenzentů.
Zante Blue Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 37.711005, 20.857525
adresa: Agios Sostis, 29100 Zakynthos, Greece
tel.: +30 26950 53055
+30 26950 53053
email: info@zantebluebeachhotel.com
reservations@zantebluebeachhotel.com

Poloha

Hotel Zante Blue Beach se nachází v klidnějším letovisku Agios Sostis, které je vzdáleno cca 2,5 km od rušného letoviska Laganas, město Zakynthos cca 10 km. Hotelový komplex se skládá ze dvou protějších budov (Zante Blue Beach a Zante Inn), které odděluje klidná cesta. Každá část hotelu má svůj vlastní bazén a prostorné rodinné pokoje. V okolí naleznete několik taveren, restaurací a obchůdků (cca 100 m).

Pláž

Užší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, přístupná přes místní promenádu se nachází přímo u hotelu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi, 2 bazény (lehátka a slunečníky), dětský bazén, dětské hřiště, obchody, TV místnost.

Ubytování

Individuálně ovladatelná klimatizace, TV se satelitním příjmem, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC, trezor, Wi-Fi, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Služby

Nepravidelné večerní programy.

Sport a aktivity

Plážový volejbal, kulečník, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Děti

Dětský bazén, dětské hřistě.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Věk autora: 30 let Datum pobytu: 6.9.-13.9.2016
Zante Inn
Ubytování: 8/10 Strava: 9/10 Hotel: 9/10 Služby: 9/10 Okolí: 9/10 CELKEM: 9/10

Celkové shrnutí

Ostrov je nádherný, moře je krásné. Na jeden den jsme si půjčily skútr a objely ostrov (navštívily jsme mimo jiné sousední Laganas, hlavní město, nejznámější pláže i nádhernou vyhlídku na pláž Navagio). Užily jsme si krásný lodní výlet, viděly modré jeskyně Keri, byly na želvím ostrově Marathonissi a viděly i mořské želvy. Hotel odpovídající kategorii, v blízkosti pláže, z pláže před hotelem výhled na ostrůvek Cameo, v dálce "želví" ostrov Marathonissi. Příjemné, klidné letovisko.

zobraz další položky recenze

Fotografie

Ubytování (8/10)

čistý a klidný hotel (až na trochu hlučné sousedy, kteří se nad ránem vraceli z pařby a křičeli, což bylo přes poměrně tenké stěny dost slyšet), vybavení dostatečné, pokoje prostorné

Jídlo a stravování (9/10)

Snídaně, oběd i večeře probíhali celý týden ve druhé budově (v hotelu Zante Blue Beach). Možnost výběru z více jídel, které nebylo každý den stejné, chutnalo nám.Časový prostor na jídlo byl dostatečný: Jídla bylo dostatek, postupně se doplňovalo, velký výběr, dostatek salátů, sýrů feta i řeckých specialit. Jídelna pěkná a čistá s výhledem na moře.Každý den různé dezerty a zmrzlina.Neomezené pití celý den vč. vína v baru Zante Inn,výběr z cca tři nebo čtyř míchaných alko koktejlů, místní pálenka ouzo, přes den i možnost svačiny.Bar se uzavíral ve 22.00.

Hotel a vybavení (9/10)

čistý hotel (uklízečka chodila každý den) s čistým bazénem s dostatečným počtem lehátek, který byl pravidelně udržován, možnost pronájmu bezpečnostní schránky na recepci.Měly jsme rodinný pokoj s vlastní lednicí, sprchou a wc, vlastní balkon s výhledem na hotelový bazén.Hotel Zannte Inn se nachází za hotelem Zante blue beach (odděluje je místní klidná silnice, po které lze po pár metrech dojít k moři, případně je možné k hlavní cestě a moři projít hotelem Zante blue beach)

Zábava, služby a personál (9/10)

příjemný, ochotný a milý personál, jeden večer se konal "řecký" večer s řeckými písněmi a tancem.

Pláž, moře a okolí (9/10)

Vzhledem k tomu, že bylo po období bouřek, u hotelu byl jen velmi úzký pás pláže a moře bylo zpočátku trochu rozbouřené, ale to se postupem času zklidnilo a zčistilo.Vstup do moře pozvolný.V přilehlé cestovce pracuje Čech, který rád pomůže (možnost absolvovat výlet na lodi k "modrým" jeskyním a pak na želví ostrov s jeho výkladem v češtině).Nedaleko střediska je ostrůvek Cameo (party ostrov:)), na který lze dojít pěšky podél moře a poté po lávce.

Cestovní kancelář - Exim Tours (7/10)

vše bylo ok, delegátka byla ochotná, nabízela nám možnost fakultativních zájezdů po ostrově, které lze ale od místních cestovek sehnat levněji

skryj další položky recenze