Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Albatros Hotel

Albatros Hotel

Albatros Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 39.483193, 19.929372
adresa: Moraitica, 49084 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 75315
+30 26610 75316
email: info@albatroscorfu.gr

Poloha

Velmi známý a vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází téměř na konci letoviska Moraitika, směrem k menšímu středisku Messonghi. Moraitika je známá svými tavernami, restauracemi, bary a kluby. Centrum je k dosažení za cca 5 minut chůze, najdete zde bankomat, lékárnu i turistické obchody. Letovisko Moraitika je od známého střediska Messonghi odděleno řekou, přes kterou se dá přepravit po celý den loďkou. Po silnici se dá dojít do Messonghi přes most. Autobusová zastávka je cca 200 m od hotelu. Služeb tohoto hotelu využívají též klienti ubytovaní v hotelu Alkionis.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s jemným pískem a místy s malými oblázky je hned u hotelu. Na pláži je sprcha. Podél pláže jsou typické řecké taverničky lákající k posezení během dne i večer. V některých tavernách bývá večerní program s živou hudbou a zábavou.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek, vnitřní a venkovní restaurace, hlavní hotelový bar, bar a snackbar u bazénu a na pláži, klenotnictví, zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem na moře, hory, vnitrozemí nebo zahradu. Propojené pokoje (dvoulůžkové) jsou možné na vyžádání.

Kapacita

V tomto třípodlažním hotelu je celkem 78 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy (cca 6x týdně, v cizím jazyce).

Sport a aktivity

Bazén, stolní tenis, stolní hry a plážový volejbal. Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Pláž bývá v hlavní sezóně tradičně velmi obsazená. Vodní sporty na pláži jsou ve vzdálenosti cca 300 m.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek, dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel akceptuje ubytování se psem, do 4 kg.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.