Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Alkionis Hotel

Alkionis Hotel

Alkionis Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
mapa: Korfu, Alkionis Hotel na mapě Google maps
gps: 39.484424, 19.925163
adresa: Moraitica, 49084 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 75317
+30 26610 75483
email: info@alkioniscorfu.gr

Poloha

Příjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou je situován u pobřežní komunikace známého letoviska Moraitika, jen cca 300 m od písčité pláže s oblázky. Hotel se skládá z hlavní budovy, která je obklopena pečlivě udržovanou zahradou. V bezprostřední blízkosti hotelu se nacházejí taverny, restaurace, kavárny, bary, minimarkety, supermarket, obchody se suvenýry. Letovisko Moraitika je od známého střediska Messonghi odděleno řekou, přes kterou se dá přepravit po celý den loďkou. Po silnici se dá dojít do Messonghi přes most. Blízko hotelu je zastávka autobusu městské linky, kterou lze pohodlně cestovat do hlavního města, jízda trvá cca 35 minut.

Pláž

Pěkná písčito-oblázková pláž s velmi pozvolným vstupem do moře, náležící hotelu Albatros, je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Mořské dno je písečné, koupání v moři tedy vhodné pro děti i neplavce. Na pláži před hotelem Albatros je snackbar, sprcha a nabídka motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, vnitřní bar, hlavní hotelová restaurace, kavárna, posezení na verandě před hotelem, internetový koutek, parkoviště. Klienti hotelu Alkionis mohou využívat všech služeb a zařízení sesterského hotelu Albatros (vzdáleném cca 300 m). Zahrádka, veřejné parkoviště blízko hotelu. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 4 oso-by s dvojlůžkem a palandou pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, letovisko, okolní zástavbu nebo s bočním výhledem směrem k moři. Dvojlůžkové pokoje mohou být propojené.

Kapacita

V tomto hotelu se nachází celkem 62 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci hotelu Alkionis

Zábava

Hotel Alkionis pořádá obvykle během sezóny večery s živou hudbou.

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Vodní sporty na pláži. Služby, které mohou využívat klienti v hotelu Albatros: bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek, stolní tenis, stolní hry a plážový volejbal, bazény, slunečníky a lehátka u bazénu, animační programy.

Děti

Dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel akceptuje ubytování se psem, do 4 kg.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.