Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Apollo Palace

Apollo Palace

Sentido Apollo Palace, Sentido Apollo Palace Alexandria Club

Apollo Palace přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 39.477240, 19.932165
adresa: Mesoggi, 49080 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 75433
email: info.apollopalace@sentidohotels.com

Poloha

Hotel Apollo Palace se nachází v letovisku Messonghi, cca 20 km od letiště. Celý komplex je postaven v řeckém stylu a je tvořen dvoupatrovými vilkami, jež jsou rozmístěny v krásné zahradě plné zeleně, květin a olivovníků. Obchůdky, bary a taverny jsou vzdálené cca 350 m v městečku Messonghi a cca 700 m v letovisku Moraitika. Autobusová zastávka a bankomat se nacházejí nedaleko hotelu. Hotel je vzdálen cca cca 70 m od písčitooblázkové pláže.

Pláž

Písčitooblázková pláž se nachází cca 70 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži, plážové osušky, vodní sporty.

Vybavení

Prostorný hotelový areál je rozdělen do dvou částí - pro rodiny s dětmi a pouze pro dospělé. V části pro rodiny s dětmi se nachází dva bazény s oddělenou dětskou částí, dva bary u bazénu, v této části také probíhají animační programy pro děti i dospělé v českém jazyce. V klidné části pouze pro dospělé mohou klienti využívat bazén, dvě vířivky a bar u bazénu. Dále má hotel vstupní halu s recepcí, a la carte restauraci, diskotéku, dětské hřiště a miniklub. Slunečníky a lehátka u bazénů a v zahradě, basketbalové hřiště, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, boccia, fitness centrum, dětská postýlka. SPA centrum, sauna, masáže, kadeřnictví, manikúra, pedikúra.

Ubytování

Komfortně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení během dne formou pozdní snídaně, snacku, zmrzlina, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech.

Doplňující informace

Luxusní hotelový komplex zasazený do nádherné rozkvetlé zahrady se nachází pouze pár kroků od písčitooblázkové pláže s křišťálově čistým mořem. Kombinace vysoce kvalitních služeb a výborné polohy hotelu nedaleko od nákupních možností je zárukou výjimečné dovolené pro klienty všech věkových kategorií. Ubytování ve vkusně vybavených pokojích, krásná zahrada, klidný bazén s vířivkou pouze pro dospělé, ale i dětský bazén a velké hřiště pro děti, to jsou jen některá z největších lákadel tohoto hotelu.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.