Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Ionian Sun

Ionian Sun

Louis Regency Beach, Primasol Louis Ionian Sun

Ionian Sun přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 39.519052, 19.923176
adresa: Ag. Ioannis Melitieon, 49084 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 71211
email: ioniansun@louishotels.com

Poloha

Částečně zrenovovaný 5 patrový hotel s příjemnou atmosférou (dřívější označení Louis Regency Beach) se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží. Před hotelem je zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova. Hlavní budova hotelu se nachází u frekventované cesty, přímořské silnice, která propojuje hlavní město s jižní částí ostrova, za hotelem je ještě další hotelová část, kam jsou ubytovávány především rodiny, k dosažení cestou po mostíku.

Pláž

Oblázková pláž, se vstupem do moře vhodným též pro děti, je vzdálena cca 20 m a přístupná pohodlně a bezpečně podzemním tunelem. Moře je v této oblasti křišťálově čisté a osvěžující.

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, telefonní automat, internetový koutek, 2 výtahy v hlavní budově, hlavní hotelová restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, taverna na pláži, kde se podávají obědy, plážový bar, bar u bazénu, dětský bar v dětském parku, místnost se 2 kulečníky, salónek, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje, kde je navíc palanda pro děti - tyto pokoje mají výhled do vnitrozemí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Námi nabízené standardní pokoje pro 2 až 3 osoby mají výhled na moře. Rodinné pokoje s výhledem na moře jsou umístěné v hlavní budově. Trezor na pokoji. Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání).

Kapacita

Hotelový areál tvoří celkem 5 budov a je zde dohromady 213 pokojů v hlavní budově a v bungalovech.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédského stolu (během týdne různé tematické večeře - např. řecká, italská, asijská, středomořská a další kuchyně).

Zábava

Hotel pořádá různé animační programy (obvykle v hlavní sezóně, v cizím jazyce) pro děti a dospělé, pravidelné večerní programy, řecké večery a jiné tematické večery, folklórní show, kabarety, diskotéky ...

Sport a aktivity

Venkovní bazén, terasa s lehátky a slunečníky, lehátka a slunečníky na pláži, WC + sprchy na pláži a u bazénu. 2 tenisové kurty, basketbal, vodní pólo, aerobik, aqua aerobik, lukostřelba, stolní tenis. 2 kulečníky. U pláže jsou též dvě malá přístaviště.

Děti

2 dětské bazény (jeden s 2 skluzavkami), velké dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.