Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Gemini Hotel

Gemini Hotel

Gemini Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 39.477618, 19.933404
adresa: Mesoggi, 49080 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 75211
email: info@geminihotel.gr

Poloha

Velmi žádaný hotel rodinného typu, oblíbený u českých turistů, tvoří dvě třípodlažní budovy. Vládne zde příjemná atmosféra. Areál je situován v klidnější části střediska Messonghi. V jeho blízkosti se nachází supermarkety, taverny, obchody se suvenýry, restaurace apod. Příjemné jsou večerní procházky, posezení v tavernách u osvěžujícího frappé nebo řeckého ouza. Dostupné je i spojení s hlavním městem ostrova (cca 22 km, zastávka je hned vedle hotelu). Další zastávka s početnějšími spoji je v letovisku Moraitika, cca 500 od hotelu, vedle stanovistě taxíků.

Pláž

Od moře a pláže je hotelový areál vzdálen cca 100 m, přes silnici. Zdejší pláž je pěkně upravená, písečná s drobnými kamínky a pozvolným vstupem do čistého moře. Je vhodná i pro rodiny s dětmi. Na pláži je několik taveren, obchodů se suvenýry, kaváren i rybích restaurací, kde můžete během oběda ochutnávat speciality řecké kuchyně.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, telefonní budka, výtahy v každé budově, internetový koutek vedle recepce, vnitřní restaurace, venkovní restaurace, salónek s velkoplošnou TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní bar, snackbar, venkovní kavárna s TV, venkovní gril restaurace, sprcha u bazénu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi na recepci a na pokoji.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou pro děti, popřípadě s 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady. Klimatizace, trezor na recepci.

Kapacita

Tento dvoupatrový hotel, který tvoří hlavní budova a boční křídla v zahradě, má 125 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy pro děti i dospělé.

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, kulečník, stolní tenis, minigolf, petanque. Vodní a plážové sporty (např. paragliding, vodní lyže, ringo, banana, vodní kruhy).

Děti

Dětský bazén, velký dětský koutek, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.