Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Marbella Nido Suite Hotel & Villas

Marbella Nido Suite Hotel & Villas

Marbella Nido Suite & Villa Adult Only

Marbella Nido Suite Hotel & Villas přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 39.505400, 19.922359
adresa: Ag. Ioannis Peristeron, 49084 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 76452
email: info.nido@marbella.gr

Poloha

Komplex je vystavěn v mírném svahu v letovisku Agios Ioannis Peristeron. Je vzdálen cca 20 km od hlavního města, cca 19 km od letiště a cca 70 m od písčitooblázkové pláže.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 70 m od hotelu, pláž je přístupná přes místní komunikaci. Slunečníky, lehátka a osušky na pláži. Široká nabídka vodních sportů.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, tři restaurace, bar, bar u bazénu, bazén, konferenční místnost. Hosté mohou využívat vybavení a služeb sesterského hotelu Marbella. Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.

Ubytování

Elegantně zařízené junior suity s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi, telefonem, trezorem a chladničkou. K dispozici je také kávový a čajový set. Junior suity s vířivkou, privátním bazénem, deluxe suity a privátní vilky jsou na vyžádání. Veškeré junior suity, suity a privátní vilky jsou s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Služby

Internetový koutek, fitness, SPA centrum (sauna, lázně, masáže), čistírna, půjčovna aut.

Doplňující informace

Luxusní hotelový komplex Marbella Nido Suite & Villa zasazený do subtropické zeleně je tou pravou volbou pro klienty, kteří vyžadují ubytování a služby na špičkové úrovni a touží po zasloužené relaxaci a odpočinku. Poloha v těsné blízkosti pláže, promyšlená architektura s moderními ale i tradičními prvky, prostorné a vysoce komfortní ubytování v luxusních suitách umocní nezapomenutelný zážitek z dovolené v tomto hotelu. Vaší jedinou starostí bude dostatečně si vychutnat klid, pohodu, soukromí a přenádherné výhledy na smaragdově zbarvené jónské moře. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.