Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Blue Lagoon Resort

Blue Lagoon Resort

Blue Lagoon Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Město Kos, Kos
gps: 36.905945, 27.265562
adresa: Lambi, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 54560
+30 22420 54560
email: info@bluelagoonresort.gr
reservations@bluelagoonresort.gr

Poloha

Příjemný moderní hotelový areál tvoří hlavní jednopodlažní budova, 6 dvoupodlažních depandancí a 3 satelitní budovy (ty jsou od hlavní části vzdáleny cca 250 m a jsou zde též další 2 restaurace, 2 bary, miniclub, 2 bazény pro dospělé i 1 bazén pro děti). Areál byl vystavěn mezi lety 2006–10 a je zasazen do klidného prostředí, v pěkné exotické zahradě o ploše cca 40 000 m2. Ve vzdálenosti cca 1,5 km jsou restaurace, bary, kavárny, obchody se suvenýry a potravinami. Zastávka městského autobusu, kterým je možné pohodlně cestovat do centra města Kos (cca 2 km) je před hotelem. Poblíž recepce je peněžní bankomat na platební karty. Přímo v areálu hotelu je půjčovna kol. Nejbližší lékárna je v Lambi.

Pláž

Písčito-oblázková pláž (místy menší i větší oblázky a šedožlutý písek) je ve vzdálenosti cca 100 m, přes širokou frekventovanou vozovku. Po přejití vozovky je zde visutý chodníček pokrytý kovralem, který vede přímo na pláž. Vstup do moře je pozvolný, někde se však mohou objevit kameny. Doporučuje se proto raději obuv do vody. Převážně v srpnu, kdy na ostrově vanou meltemi, zde bývají vlny. Vzhledem k rozlehlosti komplexu jsou budovy směrem k recepci více vzdáleny od moře. Na pláži jsou 2 kabinky na převlečení. V blízkosti je též mobilní WC.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem a terasou, internetový koutek, 8 výtahů (3 v hlavní budově a 5 v satelitní části), vnitřní bar s venkovním posezením, venkovní bar a snackbar, venkovní kavárna, piano bar, vnitřní restaurace (nekuřácká), venkovní restaurace, malý kiosek na pláži. Velký moderní konferenční sál až pro 670 hostů, TV místnost, kadeřnictví, minimarket Aristeri, obchod Enigma se suvenýry a plážovými doplňky, prádelna, čistírna, kaplička, krásná subtropická zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wifi v prostoru hlavní recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, pokoje pro rodiny pro 4–5 osob, dále rodinné suite pro 4–5 osob v satelitní části areálu, které se skládají z 2 samostatných ložnic, je zde možnost přistýlky pro pátou osobu, v každém pokoji je TV se satelitním příjmem, dále je zde playstation a hrací konzole, výhled je do zahrady. Též jsou zde pokoje typu "Adults only" – tedy sekce jen pro dospělé osoby/páry, kde nejsou ubytovávány žádné děti, tato část je ve vzdálenosti cca 150 m od hlavního areálu. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, malou chladničkou nebo na vyžádání minibarem. Na pokojích je též možnost připojení na internet. Balkón nebo terasa s výhledem do zahrady, na bazén, na letovisko nebo směrem na moře. Pokoje v satelitní části mají výhled pouze do zahrady. Na pokojích jsou též župany a trepky, rychlovarné konvice s každodenním doplňováním porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zahrady. Trezor na pokoji. Pro klienty ubytované v satelitní části funguje možnost objednání odvozu od recepce k Vašemu pokoji nebo z pokoje do areálu.

Kapacita

V tomto rozlehlém hotelovém areálu se nachází celkem 662 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá v průběhu celého dne animační programy, večer různé společenské a zábavní programy.

Sport a aktivity

Velký moderní bazén ve tvaru laguny s jacuzzi a vodními tryskami. Malý vodní park se skluzavkami a atrakcemi pro děti a dospělé - nechybí zde lazy river, kde je uprostřed dětské hřiště pro děti, splash pool, skluzavka pro dospělé a děti nad 10 let nebo vyšší než 122 cm - kamikaze, idrotub, idrotubo mix, tobogan New line. Další 2 bazény a 1 dětský bazén jsou v satelitní části areálu, vodní pólo. Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě, stolní tenis a minigolf, volejbal, basketbal, mini fotbal (5 x 5 m), plážový volejbal, pétanque, kulečník, 2 tenisová hřiště (večerní osvětlení). SPA centrum Votsalo se saunou, párou, masážemi, relaxační místností, vnitřním vyhřívaným bazénem a venkovním bazénkem a jacuzzi, fitcentrem - vstup do SPA centra je povolen jen osobám starším 16 let. Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Dětský bazén, pirátská loď, miniclub pro děti od 4-12 let, dětské hřiště, hlídaní děti, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.