Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Blue Jay Beach Hotel

Blue Jay Beach Hotel

Blue Jay Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Marmari, Kos
gps: 36.879619, 27.146196
adresa: Marmari, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 41533
+30 22420 41637
email: info@bluejaybeach.com
reservations@bluejaybeach.com
web: www.bluejaybeach.com

Poloha

Hotel rodinného typu byl postaven v roce 1990, od té doby byl několikrát rekonstruován, takže zde dnes najdete příjemné prostředí i milou atmosféru. Hotel má naprosto ideální polohu v letovisku - velmi blízko na pláž, za nákupy, zábavou i procházkou. Vedle hotelu je autobusová zastávka městské linky. Letovisko Marmari tvoří hlavní třída, kde je několik obchodů, restaurací, kaváren, barů a velký supermarket. Městským autobusem je možné též cestovat do hlavního města. Nejbližší lékárna je v Zipari, cca 2 km, nejbližší minimarket je cca 30 m, nejbližší restaurace je hned naproti hotelu, větší obchod cca 200 m.

Pláž

Velmi pěkná písečná pláž se světlým jemným pískem je cca 50 m od hotelu, přes silnici. U pláže jsou sprchy i kabinka na převlečení. Vstup do moře je pozvolný, moře je zde čisté.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní restaurace, snackbar. Pěkně upravená zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, fénem, malou chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na zahradu, okolí, vnitrozemí, bazén, letovisko nebo na moře. Trezor na pokoji.

Kapacita

Celková kapacita tohoto hotýlku, skládajícího se z 2 budov (hlavní s recepcí a restaurací a vedlejší dvoupodlažního ubytovacího bloku) je 58 pokojů.

Stravování

Snídaně i večeře formou kontinentálního bufetu.

Sport a aktivity

Bazén, lehátka u bazénu, která jsou zastřešena proti slunci. Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži jsou možné před hotelem Caravia Beach (cca 800 m - kruhy, banán, šlapadla, kánoe, surf, katamarán) nebo před hotelem Marmari Beach (kánoe, katamarán).

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.