Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Caravia Beach

Caravia Beach

Caravia Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Marmari, Kos
gps: 36.881367, 27.154147
adresa: Marmari, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 41291
+30 22420 41294
email: info@caraviabeach.gr

Poloha

Kompletně zrekonstruovaný, velmi příjemný a přátelský hotel Caravia Beach se skládá z hlavní třípatrové budovy a několika bungalovů. Komplex leží na klidném místě v nádherné, vzrostlé, rozlehlé a velmi dobře udržované zahradě se subtropickou vegetací - palmami, araukáriemi a keři v letovisku Marmari. Okolí hotelu je příjemným místem k večerním procházkám, například do turistického centra, které je od hotelu vzdáleno cca 600 m. Restaurace, bary a taverny se nacházejí cca 500 m od hotelu. Do centra letoviska se dá dojít i po pláži (cca 1 km). Další tip na procházku je k solnému jezeru (cca 2 km) a letovisku Tigaki (cca 3 km). Jízdárna s koňmi je odtud cca 1 km, malý motodrom je cca 500 m. Hotel je moderně zařízen a svými vynikajícími službami uspokojí i náročnějšího klienta. Do města Kos je to cca 13 km, lze cestovat pohodlně městským autobusem, zastávka u hotelu. Poblíž hotelu je půjčovna kol.

Pláž

Velmi pěkná dlouhá a široká písečná pláž se světlým pískem je přímo u hotelu (od posledního plážového bungalovu cca 50 m, od hlavní budovy cca 150 m). Vstup do moře je pozvolný, vhodné pro všechny generace, speciálně pro rodiny s dětmi a starší osoby. Výhled z pláže je na ostrovy Kalymnos a Pserimos. U pláže je kabinka na převlečení a sprcha.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala, recepce, salónek, 4 výtahy (jen v hlavní budově), hlavní restaurace, 4 bary, konferenční místnost (moderní technika, sál až pro 400 účastníků), obchůdek se suvenýry, společenskou místnost s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, prádelna, čistírna, kadeřnictví, opalovací terasa, amfiteátr (pro večerní program - např. dětské disko, show pro dospělé). Zahrada, parkoviště. Plážové osušky. Wi-Fi v prostoru recepce a na pokojích.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, vnitrozemí a okolí. Pokoje v hlavní budově mají tzv. francouzský balkon (tedy jen velké zasunovací okno, nikoliv balkón). Jednolůžkové pokoje jsou s výhledem do zahrady. Trezor na pokoji.

Kapacita

Celkem je v areálu k dispozici 212 vkusně vybavených prostorných pokojů v hlavní čtyřpatrové budově pro 1-3 osoby a 82 zahradních bungalovů až pro 4 osoby.

Stravování

Snídaně, obědy, večeře formou bufetu v restauraci Apellis.

Zábava

Hotel pořádá obvykle během hlavní sezóny animační programy (cca 7x týdně, v cizím jazyce) a cca 1x týdně řecký večer.

Sport a aktivity

Dva bazény, jacuzzi v bazénu, kabinka na převlečení u bazénu a u pláže, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži. Minigolf, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, hřiště na basketbal a minifotbal, šipky, boccia, fitcentrum, tenis (noční osvětlení). Různé druhy vodních sportů na pláži (vedle Neptune plážového baru - šlapadla, kánoe, windsurfing, vodní lyže, kruhy, banán), masáže.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (pro děti od 4 do 12let), dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel má k dispozici omezený počet pokojů vhodných pro handicapované osoby.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.