Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Dimitra Beach

Dimitra Beach

Dimitra Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Agios Fokas, Kos
gps: 36.856903, 27.347691
adresa: Psalidi, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 28581
email: info@dimitrabeachotel.gr

Poloha

Tento rozlehlý a velmi oblíbený hotelový komplex (poslední renovace proběhla v roce 2016), skládající se z hlavní budovy a zahradních bungalovů, je postaven ve svahu nad mořem, v severozápadní části ostrova Kos, ve velmi klidné turistické části Agios Fokas. Do centra města Kos, které je vzdáleno cca 8 km, jezdí pravidelné autobusové linky, které Vás na místo dopraví přibližně za 15 minut. Autobusová linka také jezdí též až k sirným pramenům, v hlavní sezóně každou hodinu, které vyvěrají do moře (cca 5 km) - Empros Thermes (zde pozor na nebezpečí padání kamenů ze skály, voda je v místě pramenu velmi horká). Zdarma od hotelu jezdí též obvykle každodenně v hlavní sezóně autobus, který sváží turisty do vodního parku Lido. Hotel je obklopen velkou zahradou a nabízí svým hostům kvalitní služby i přátelskou atmosféru. S ohledem na kaskádovitý terén a schody vedoucí k bazénu a moři není hotel vhodný pro osoby se sníženou pohybovou schopností. Nejbližší lékárna, bankomat a větší obchod je v Psalidi, cca 4 km.

Pláž

Před areálem je pláž s menšími i většími kamínky, které pokračují dále do moře. Areál hotelu je kaskádovitě členěný, na pláž se sestupuje po několika schodech. Na pláži může být mezi kamínky i hrubší písek. Moře je zde čisté a osvěžující. V jedné části pláže je obtížnější vstup do moře - pro neplavce, menší děti a starší klientelu se doporučují boty do vody. Na pláži je sprcha a kabinka na převlečení.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah (jen v hlavní budově), konferenční místnost, internetový koutek, TV koutek, minimarket, vnitřní bar, venkovní bar a bar u bazénu, hlavní restaurace, prádelna/čistírna, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v hotelu (dosah: recepce, restaurace, prostor u bazénu až k pláži, ve většině pokojích

Ubytování

Nabízí se pokoje pro 1 osobu, pokoje pro max. 3 osoby v hlavní budově s výhledem na moře, dále bungalovy s výhledem do zahrady nebo na moře pro max. 2 osoby. Pokoje typu junior suite s výhledem na moře pro max. 3 osoby a pokoje pro rodiny typu family suite až pro 4 osob. Bungalovy Beach Front pro 2 osoby s výhledem na moře jsou vybaveny manželským dvojlůžkem o rozměrech 1,80 x 2 m, vhodné jsou jen pro mladé páry. Family suite pokoje (cca 45 m2) mají výhled na bazén, moře nebo zahradu. Skládají se z 2 ložnic a obývací části s kuchyňkou. Součástí kuchyňky bývá obvykle elektrický vařič, mikrovlnná trouba a kávovar. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou (v rodinných pokojích je vana a sprcha), WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, trezorem, chladničkou, balkónem nebo terasou. V renovovaných pokojích je nově rychlovarná konvice, Wi-Fi a hudební kanály. Hotel akceptuje ubytování se psem do váhy 7 kg.

Kapacita

V hlavní budově je 45 pokojů, v bungalovech 105 pokojů, dále jsou zde pokoje typu suites, celkem je v areálu 256 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci Flavors.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé v hlavní sezóně během dne a večera (v cizím jazyce) - například disco a hudební vystoupení. Obvykle každý pátek se koná řecký večírek.

Sport a aktivity

Tenis, stolní tenis, mini fotbal (v hotelu Michelangelo), volejbal, basketbal, plážový volejbal, vodní polo, boccia, aerobik, fitcentrum, venkovní jacuzzi, sauna, masáže, kosmetické služby a další procedury a terapie - v sesterském hotelu Michelangelo. Celkem 6 bazénů (3 pro dospělé a 3 pro děti), venkovní jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži.

Děti

Dětské hřiště, různé hry a soutěže, miniclub a dětské disco. Možnost hlídání dětí. Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.