Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Gaia Royal

Gaia Royal

Gaia Royal přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Mastichari, Kos
gps: 36.860556, 27.117143
adresa: Mastichari, 85302 Kos, Greece
tel.: +30 22420 42231
+30 22420 42232
email: gaiaroyal@gaia-hotels.com

Poloha

Rozlehlý hotelový areál posazený do pěkné vzrostlé zahrady byl postaven ve stylu ostrovní vesničky a nachází se v klidné odlehlejší části mezi letovisky Mastichari a Marmari. Komplex tvoří hlavní budova a několik vedlejších dvoupatrových pavilonů, které se nacházejí u bazénu v zahradě. Místo je ideální pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města a vychutnat si volnost pohybu. Letovisko Mastichari je vzdáleno cca 5 km, letovisko Marmari je ve vzdálenosti cca 6 km. Zde jsou možnosti nákupů i zábavy. Hotel je součástí řetězce Gaia. Autobusová zastávka je od hotelu cca 800 m, spojení je jak do nejbližšího letoviska, tak do hlavního města ostrova. Cesta do hlavního města trvá necelých 30 minut.

Pláž

Písečná se světlým pískem, místy s oblázky a čisté moře s pozvolným vstupem, jsou ve vzdálenosti cca 100 m. S ohledem na rozlehlost areálu je z některých částí komplexu vzdálenost k moři automaticky větší (až 500 m). Na pláži je sprcha a kabinka na převlečení.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, prostorná vstupní hala s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v hlavní budově), internetový koutek, vnitřní bar a kavárna, venkovní bary, bar na pláži, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní disko pro děti, konferenční sál (až pro 300 účastníků), obchůdek se suvenýry/minimarket, velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi ve společenských prostorách. Hotel akceptuje ubytování se psem max. do 5 kg.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a prostorné rodinné pokoje typu comfort pro 3-5 osob, které tvoří 2 ložnice - každá s klimatizací, v jedné z nich je další lůžko pro pátou osobu + případně ještě dětská postýlka. Dále hotel nabízí standardní pokoje pro rodiny až pro 5 osob s výhledem na bazén nebo vnitrozemí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory, vnitrozemí nebo na moře. Některé přízemní pokoje mohou mít snížený podhled. Trezor na pokoji.

Kapacita

V rozlehlém areálu se nachází 284 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

2 bazény, 3 dětské bazény, 3 brouzdaliště, 3 dětská hřiště. Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě, na pláži. Tenis, boccia, šipky, minigolf, stolní tenis, kulečník, volejbal, basketbal, plážový volejbal, fitcentrum. Na pláži lze obvykle provozovat surf. Přes hotelovou recepci je možnost zajištění projížďky na koních/ponících. Vodní sporty lze provozovat před hotelem Neptun, cca 600 m (surf, kiting, katamarán), dále zde pronajímají horská kola a jízdní kola.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.