Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Gaia Village

Gaia Village

Gaia Village přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Tigaki, Kos
gps: 36.887415, 27.182559
adresa: Tigaki, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 68332
email: gaiavillage@gaia-hotels.com

Poloha

Velmi žádaný hotelový areál, který je součástí hotelového řetězce Gaia, je vhodný především pro rodiny s dětmi a nachází se v klidném prostředí. Centrum střediska s nákupními možnostmi je vzdáleno cca 250 m, zde jsou restaurace, taverny, kavárny, obchody s potravinami a suvenýry. Přibližně ve vzdálenosti 700 metrů vyrostlo u hlavní silnice nové shopping centrum (obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu). Pravidelné autobusové spojení městské linky zajišťuje možnost přepravy do hlavního města, autobusová zastávka je cca 250 m na hlavní třídě v letovisku. Z náměstí Tigaki (cca 250 m) též obvykle jezdí autobus, který sváží turisty do vodního parku Lido. Nejbližší lékárna je v Zipari, cca 2 km, nejbližší taverna cca 100 m.

Pláž

Krásná dlouhá písečná pláž je vzdálena cca 250 m (přes cestu) od hotelové recepce. Vstup do moře je velmi pozvolný a dlouho je mělko, takže ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Od vzdálenějších částí rozlehlého areálu jsou některé pokoje od pláže vzdáleny cca 470 m. Na pláži je sprcha a kabinka na převlečení. Podél silnice je pár stromů, které poskytují přirozený stín.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónky s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, vnitřní bar, vnitřní restaurace s venkovním posezením, bar a snackbar u bazénu, venkovní kavárna, minimarket, pěkně upravená zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a dále pokoje pro rodiny typu family suite až pro 5 osob, které se skládají z ložnice a obývacího pokoje s dalšími 2 lůžky a jednou přistýlkou. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, hory a vnitrozemí ostrova. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zahrady nebo vnitrozemí a jsou ve vedlejších budovách. Trezor na recepci, chladnička.

Kapacita

Komplex tvoří 3 hlavní dvoupatrové budovy a jedna vedlejší dvoupatrová budova, která je přes silnici. Celkem je v tomto rozlehlém areálu 255 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Sport a aktivity

2 bazény, 2 dětské bazény, brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu. Fitcentrum, masáže, stolní tenis, kulečník a elektrické hry, malé hřišťátko na fotbal a basketbal. Slunečníky a lehátka na pláži. Nabídka vodních sportů na hlavní pláži (centrum Plori), cca 270 m od hotelu (ringo a banana, šlapadla, vodní lyže, vodní skútr).

Děti

Dětské hřiště (dětský domeček, malý kolotoč, skluzavky, prolézačky a pískoviště), dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.