Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Helona Resort

Helona Resort

Helona Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kardamena, Kos
gps: 36.759976, 27.107885
adresa: Kardamena, 85302 Kos, Greece
tel.: +30 22420 45041
email: info@helona-resort.gr

Poloha

Hotel Helona Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, cca 11 km od letiště, cca 35 km od hlavního města Kos a cca 3 km od letoviska Kardamena, kde naleznete spoustu obchodů, restaurací, taveren a kaváren. Hotel je umístěn cca 50 m od písčité pláže.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky na pláži. Vodní sporty na pláži.

Vybavení

Hotel je tvořen hlavní budovou a přilehlými vilkami. K dispozici je vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, dva bary, TV místnost, konferenční místnost, soustava bazénů včetně dětského brouzdaliště, dětské hřiště, minimarket. Wi-Fi a internetový koutek (v hlavní budově), slunečníky, lehátka a sprchy u bazénu. SPA centrum – vyhřívaný vnitřní bazén, vířivka, sauna, masáže, fitness centrum, stolní tenis, tenisové kurty.

Ubytování

Vzdušné a prosvětlené luxusní pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě). Na vyžádání rodinné pokoje (dvě místnosti) a suity s privátním bazénem.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Doplňující informace

Tento luxusní, kaskádovitě uspořádaný hotel v těsné blízkosti pláže je inspirován italskou architekturou. Velká okna umožňující přístup světla, vzdušné prostory, soustavy lagun a bazénů, z nichž mnoho je privátních, to vše umocňuje fascinující výhled na moře. Vhodné pro náročné klienty.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.