Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Astir Beach Hotel

Astir Beach Hotel

Astir Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Gouves, Kréta
gps: 35.333510, 25.298565
adresa: Gouves, 70014 Crete, Greece
tel.: +30 28970 41141
+30 28970 41142
email: info@astirbeach.gr

Poloha

Hotelový areál se skládá z hlavní a vedlejší budovy, obě mají tři patra. Leží v klidném prostředí letoviska Gouves, od jehož centra je vzdálen cca 15 minut chůze. Zde jsou restaurace, taverny, obchody s potravinami, suvenýry, šperky, oblečením i keramikou. Bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 1,5 km. Za většími nákupy můžete vyrazit do Chersonisu nebo Heraklionu. Zastávka autobusu se nachází u hlavní silnice, cca 600 m od hotelu. Projížďky výletním vláčkem přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos. Zastávka je cca 50 m od hotelu Astir Beach. Malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce, je cca 1 km od hotelu. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 300 m.

Pláž

Pěkná písečná pláž je hned u hotelu, přes místní silnici. Vstup do moře je velmi pozvolný, vhodný i pro rodiny s dětmi. Moře je zde čisté. Někdy bývají příjemné vlny. V blízkosti pláže je sprcha i toaleta.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, 2 výtahy, konferenční sály, vnitřní bar, bar a snackbar u bazénu, hlavní hotelová restaurace, plážový bar, minimarket, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, moře, letovisko nebo okolní výstavbu. Jednolůžkové pokoje a pokoje pro rodiny jsou jen s výhledem do vnitrozemí nebo okolí. Trezor na pokoji. Připojení na internet na pokoji. Některé pokoje mohou být propojené.

Kapacita

Celkem je zde 180 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy formou bufetu v hlavní hotelové restauraci.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně různé animační programy během dne a večera, pro děti miniclub.

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Hřiště na volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, šipky. Sauna, jacuzzi, pára, fitcentrum, masáže. Kulečník. Vodní sporty na pláži (cca 200 m).

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.